Yra pektino vegetaras?

Vegetarai sutelkti dėmesį į valgymą augalinės dietos. Galite rinktis iš daugelio vegetariškų dietų, iš kurių viena, veganų dieta, leidžia išvengti visų gyvūninės kilmės produktų, įskaitant mėsą, kiaušinius, pieną ir sūrį. Kai kurie vegetarai ir toliau valgo pieno produktus ar kiaušinius. Jei atliksite vegetarišką maistą, turėsite žinoti, kurie maisto produktai atitinka vegetariško valgymo planą. Kai kurie vegetariški maisto produktai gali atrodyti akivaizdūs, pavyzdžiui, daržovių, tačiau taip pat atsižvelgsite į kitus produktus, pvz., Pektiną.

Pektinas yra produktas, kuris tiesiogiai gaunamas iš augalų ląstelių, todėl tai laikoma vegetarišku maistu. Nors pektinas kilęs iš augalų, šis maisto produktas netinka maistinėms medžiagoms. Pektinas yra geras pluošto šaltinis.

Daugeliu atvejų gamintojai ekstrahuoja pektiną iš vaisių, tokių kaip obuoliai ir citrusiniai vaisiai. Citrusiniai vaisiai gali būti apelsinai, greipfrutai ir citrinos.

Pektinas dažniausiai naudojamas dumblių ir drebučių susiuvimui, o šie produktai tinka vegetariškoje dietoje. Pektinas taip pat gali turėti tam tikrų vaistų savybių. Kai kurie tariami pektino vartojimo būdai yra tam tikros rūšies vėžio ir didelio cholesterolio kiekio prevencija bei anti-diarėja. Tačiau naudojant pektiną kaip gydymą ar prevenciją gali pasireikšti šalutinis poveikis, pvz., Pilvo skausmas ir viduriavimas.

Jei sekite vegetarišką mitybą, galite vartoti produktus, kuriuose yra pektino. Jūs neturėtumėte vartoti pektino dėl sveikatos būklės, prieš tai nedelsdami kreipkitės į gydytoją, kad įsitikintumėte, jog pektinas yra tinkamas gydymas ar profilaktinis gydymas. Pektino vartojimas gali trukdyti tam tikrų vaistų veikimui, pvz., Vaistai, vartojami cholesterolio kiekiui sumažinti. Jei vartojate šiuos ar kitus vaistus, gydytojas negali rekomenduoti pektino.

Pektinas

Šaltiniai

Naudok

Apsvarstymai