Vaikščioja blogai dėl siauro nervo?

Sindralinis nervas gali lengvai pasipriešinti, dėl to silpnėja skausmas ir fiziniai apribojimai. Sindralinis nervas prasideda nuo stuburo juosmens, per sėdmenų galą ir apatinės kojos galą, ir tai gali paveikti apatinės nugaros dalies sužalojimas ar piriformų raumenų uždegimas, esantis jūsų sėdmenose. Padės suprasti, kaip vėl pradėti naudotis, pvz., Vaikščioti į savo įprastą veiklą.

Vaikščiojimas gali palengvinti ir sumažinti jūsų sėdmenų skausmą tam tikromis aplinkybėmis. Naudokite pėsčiomis kaip švelnų pratimą, kad jūsų kūnas galėtų atsigulti ir išgydyti keletą savaičių po sėdmenų sužalojimų, jei esate pripratę prie važiavimo ar svorio treniruočių. Rūpinkitės vaikščioti ant lygių paviršių, šiek tiek ar be nuolydžio, lėtai ar vidutiniškai tempiant, nedelsdami lėtėja, jei jaučiate kokių nors simptomų. Sustokite, jei per minutę minimi simptomai neišnyks.

Jei sergate sunkia sėdmenų nervų pažeidimu, kuris yra tik kelias dienas senesni, susilaikykite nuo visų fizinių krūvių ir stenkitės išlaikyti tik įprastą veiklą. Vienu metu, keletą kartų per dieną, ant sėdmenų ar nugaros, naudokite drėgną šilumą, kad sumažintumėte skausmą. Ištieskite savo sėdmeninį nervą, nuleidęs veidą žemyn, nukentėjęs kojos kraštas pasislenka, kad jūsų kelias būtų nukreiptas į krūtinės ląstą, o jūsų nepažeista kojelė atsilieka nuo tavęs. Nustatykite, kad trigubas taškas būtų atsitrenkęs į sėdmenis bet kuriuo metu esant sėdmenų skausmui gulėdamas teniso kamuoliuką, esantį po skausmingiausia sėdmenų sritimi, ir bandydamas atsipalaiduoti sėdmenis šioje pozicijoje maždaug penkias minutes.

Pėsčiųjų privalumai

Tempimas ir poilsis