Reaktyvinių lagų ir raumenų mėšlungis

Kelionė oru visoje šalyje ar tarptautiniu mastu gali pakenkti jūsų kūnui, ypač jei važiuojate kelias laiko juostas. Jet lag ir raumenų mėšlungis yra bendri nepatogumai po lėktuvo kelionės. Laimei, šie simptomai paprastai nėra rimti. Tai yra tai, ką galite padaryti, pvz., Išlaikyti drėkinimą, sportuoti ir saulės spindulių mirkymas, siekiant sumažinti nemalonius simptomus.

Jet Lag

Jet lag simptomai – įskaitant sunkumus miegoti naktį, mieguistumą per dieną, sumišimą, dirglumą, nuovargį ir virškinimo problemą – dažniausiai išsprendžiami atskirai per kelias dienas. Tačiau galite sumažinti šių simptomų sunkumą. Dehidratacija, dėl kurios gali pablogėti reaktyvinių varikliu atsirandantys simptomai, gali išsivystyti dėl ilgo skrydžio dėl nepakankamo skysčių ar sauso oro cisternos. Pasibaigus skrydžiui, išlaikant tinkamą hidrataciją, galite padėti kūnui grįžti. Jei vartojate pakankamai skysčių, šlapimas bus skaidrus arba šviesiai geltonas. Vidutiniškai treniruotės per dieną, ypač saulės spindulių, gali padėti jums likti budrūs per dieną ir pagerinti miegą naktį.

Raumenų mėšlungis

Ilgalaikio skrydžio metu gali išsivystyti raumenų mėšlungis, ypač ilgą laiką sėdint vienoje pozicijoje. Šie mėšlungiai gali išspręsti, kai esate ir vaikščioti. Švelnus tempimas ar masažas taip pat gali sumažinti diskomfortą, kurį sukelia raumenų mėšlungis. Šilta vonia arba dušas padidins raumenų kraujotaką, kuri gali padėti jiems atsipalaiduoti; Retais atvejais kojų gleivinės kraujo krešulys – giliųjų venų trombozė arba DVT – gali būti klaidingai suprastas dėl raumenų mėšlungio. Tai gali būti pavojinga gyvybei būklė. Šie kraujo krešuliai paprastai vystosi apatinėje kojoje po ilgo neveiklumo ir gali sukelti patinimą, paraudimą ar šilumą. Jei įtariate, kad gali būti kraujo krešulys, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Per savo skrydį pertraukimai gali mažinti DVT išsivystymo riziką.