Magnis tinitui

Pasak Ročesterio medicinos centro, spengimas ausyse yra įprasta klausos problema, kuri patiria apie 50 mln. Žmonių. Jei kenčiate nuo spengties ausyse, girdite triukšmą ar skamba ausis. Spengimas ausyse yra būklės simptomas. Tai gali būti nuo ausų pažeidimo, kraujotakos sistemos sutrikimo ar klausos praradimo nuo amžiaus. Magnio papildai gali pagerinti spengimą ausyse.

Magnio išskyrimas

Jei esate aplink garsiai triukšmu, jūsų kūnas gali prarasti magnio. Gyvenimas miestuose paliečia tau garsius triukus kasdien. 2001 m. Vasario mėn. Žurnale “Occupational Medicine” paskelbtas tyrimas parodė, kad kasdien žmonėms pakenkus garsiems triukšmams, jų kūnams išsiskirti magnis. Magnio papildų vartojimas gali sumažinti triukšmo sukeltą ausies pažeidimą, kuris yra spengimas ausyse.

Spengimas ausyse

Magnis gali suteikti jums atleidimą nuo egzistuojančio spengimas ausyse. 1994 m. Sausio-vasario mėn. “American Journal of Otolaryngology” paskelbtas tyrimas parodė teigiamą magnio poveikį dalyviams, kuriems veikė garsūs garsai. Grupėje, kuri vartojo magnio, buvo mažiau triukšmo sukelto nuolatinio klausos slenksčio pokyčių, palyginti su placebu grupe. Triukšmo sukeltas nuolatinis klausos slenksčio pasikeitimas yra garsinis poveikis, pavyzdžiui, spengimas ausyse, dėl kurio praranda klausą. Dalyviai gėrė 167 miligramus magnio aspartato papildo. Jie neturėjo ilgalaikio šalutinio poveikio.

Magnio šalutiniai reiškiniai

Imkitės magnio papildų tik pagal gydytojo nurodymus. Galimas šalutinis poveikis, nors magnis yra natūralus mineralas. Jums gali pasireikšti alerginė reakcija, sukelianti tokius simptomus kaip veido, liežuvio ar lūpų patinimas, dilgėlinė, kvėpavimo sutrikimas ir (arba) gerklės uždarymas. Be alerginių reakcijų, gali pasireikšti lengvas ar vidutinio sunkumo poveikis. Dažni pavyzdžiai yra pykinimas, pilvo skausmas ir pilvo spazmai. Kitas galimas šalutinis poveikis yra galvos svaigimas, viduriavimas, dehidracija ar prakaitavimas. Nustokite vartoti papildų ir kreiptis į gydytoją, kai tik pastebėsite šalutinį poveikį. Galima, nors ir retai, kad didelis magnio kiekis jūsų organizme gali sukelti inkstų ligas.

Daugiau spengimas ausyse

Gydytojai gali pagerinti spengimą ausyse diagnozuojant ir gydant esamą būklę. Vaistų, triukšmo slopinimo prietaisai ir ausų pašalinimas gali sumažinti spengimą ausyse. Kartais gali tiesiog pakeisti vaistus. Jei problema yra kraujo indų būklė, tai gali padėti vaistas ar operacija. Be to, triukšmo slopinimo metodai, kurie sukuria baltą triukšmą, gali padėti užgniaužti spengimas ausyse. Triukšmo slopinimo įtaisai apima baltos triukšmo mašinas ir daiktus, dėvėjusius ausis, pvz., Kaukės ir klausos aparatai.