Lat lenkimas, skirtas tricepsams

Lankstus mašina naudojama daugiau nei tavo nugaros. Pakeiskite nuo sėdynės į stovint, kad galėtumėte naudoti šią svorio mašiną, kad sustiprintumėte viršutines rankas, tricepsas. Ši mašina užtikrina treniruočių variaciją ir intensyvų tricepsą stiprinimą.

Lat lašas

Lankstomas pratimas stiprina jūsų latissimus dorsi, didžiausią raumenį nugaroje. Lankstus baras primena traukos juostą. Jis yra tiesiai viduryje, šiek tiek sulenkiamas juostoje abiejuose galuose. Jūs sėdėtumėte atlikdami latą išplečiamąją sritį. Su rankomis, esančiomis šalia lankstų juostoje, traukite barą iki krūtinės viršaus. Tricepsas nedalyvauja šiame atgal išskleidžiamoje vietoje. Jūs naudojate savo viršutinę ir vidurinę atgal, rotacinius pečių ir priekinės rankos, bicepso.

Triceps Pushdown

Pakeiskite trumpa, tiesią juostą, kad ilgesnė stalo juosta veiktų tricepsą. Stovėkite prie juostos, tada palieskite barą prie kiekvieno galo. Palieskite delnus link grindų. Pradėkite alkūnėmis, sulenktomis 90 laipsnių kampu, kai alkūnės yra šalia jūsų šonų, o dilbiai lygiagrečiai grindims. Exhale ir ištiesinti savo rankas, kai traukiate barą iki savo šlaunų priekio. Įkvėpkite ir pakelkite barą, kad pradėtumėte poziciją. Pasirinkite svorį, kurį galite atlikti nuo aštuonių iki 12 kartų.

Tricepsas Pulldownas

Naudokite tiesią juostą, kad galėtumėte sustiprinti tricepsą su atvirkščia rankena. Stovėkite prie juostos. Padėkite savo kojas blauzdikautą atstumu ir stovėkite aukštai. Padėkite rankas prie tiesios juostos galų, o delnus – į viršų. Pradėkite nuo viršutinės rankos vertikalios ties savo šonais ir alkūnės nuslinko 90 laipsnių kampu, o tada ištiesinkite rankas, kad traukite barą žemyn. Paprasta klaida atliekant šį pratimą yra riešų lenkimas. Tavo riešus laikykite tiesiai, todėl rankos taps jūsų dilbiu pratęsimu.

Sportuoti

Įtraukite tricepso stumdymą ir ištraukimą į rankos stiprinimo treniruotes. Pasipriešinkite svorio kampui, kai baras pakyla, kad padidintumėte treniruotės intensyvumą ir padidintumėte rankų stiprumą.