Lanolino kremas

Nieko nėra stilingo apie sausą, įtrūkusią ar susmulkintą odą, bet jūs galite juos išspręsti su kremu, kuriame yra lanolino. Visiškai natūralus lanolinas, gautas iš avių vilnos, yra žinomas kaip saugus ir veiksmingas daugeliui odos tipų. Jei esate alergiškas vilnai, prieš pradėdami naudoti lanoliną į savo odos priežiūros procedūrą, pasitarkite su gydytoju.

“Soft Facial Skin” palaikymas

Kadangi lanolino molekulinė struktūra labiausiai primena žmogaus odos sudėtį, tai yra daugelio odos priežiūros produktų sudedamoji dalis. Lanolinas padeda odai išlaikyti drėgmę iš vidaus ir sukuria barjerą ant odos paviršiaus, apsaugančią nuo elementų. Grietinėlės, kuriai būdingas lanolinas ant veido, rezultatas – tai oda, kuri jaučiasi minkšta.

Drėkinamasis kreuso kojas

Nusidėvėję batai be kojinių arba dėvėti sandalai ir aukšti kulniukai, kurie atspalvia odą ant kojų, gali sukelti sausą, įtrūkusią odą. Poveikis gali būti neskausmingas, todėl jį neutralizuokite stipriai drėkinančiomis lanolino kremo savybėmis. Kad maksimaliai padidėtų lanolino kremo poveikis, padėkite į kojas prieš sumaišant į lovą ir padėkite į storą porciją medvilninių kojinių, kad užblokuotumėte drėgmę.

“Coldused” rankų minkštimas

Lanolino kremas prasiskverbia giliau į odą nei daugelis drėkinančių produktų, todėl jis yra veiksmingas sprendžiant net blogiausius netvarkingų, iškeltų rankų atvejus. Lanolinas prasiskverbia per neapdorotus odos sluoksnius, kad atkurtų drėgmę, ir tai sukuria barjerą pagrindiniuose odos sluoksniuose, kad drėgmė nepatektų. Reguliariai vartojamas lanolino kremas gali turėti ilgalaikį poveikį rankoms, kurių kojos yra užmaskintos.

Raminantis chapped lūpų

Kai oras yra sausas arba temperatūra yra šalta, jūsų lūpos dažnai paima žalą. Sausosioms, sluoksninėms lūpoms gali būti naudingos lūpų balzamai, turintys lanolino, dėl kurios stiprios drėgmės dozės patenka ant lūpų jautrios odos. Lanolino infuzuojamo produkto įvedimas į lūpas kasdien palaiko drėgmę ir apsaugo nuo sausų, sutrupintų lūpų. Taip pat galite jį naudoti, kad galėtumėte išgydyti lūpas, kurios jau buvo nupjautos.