Kojų spaudimas ir kojos pratęsimas

Kojų kojos presai ir kojų prailginimo mašinos yra naudojamos treniruoti kojas. Kojų spaudimas yra kombinuotas užsiėmimas naudojant kelio ir klubo sąnarius. Kojos pratęsimo mašina yra izoliavimo pratimas, naudojant tik kelio sąnarį. Nors nė viena treniruotė nėra tento tento pakaitalas, jis gali būti naudojamas kojoms vystyti. Pasitarkite su savo gydytoju, prieš atlikdami kojos presus ar kojų pratęsimus.

Dauguma jūsų kojų atliekamo darbo atliekami jūsų klubų, keturkampių ir kaklo šonkaulių. Nei kojos pratęsimas, nei kojų paspaudimas neužima daugelio jūsų klubų raumenų. Jūsų keturkampis ar raumenys priekinėje šlaunies dalyje prailgina savo kelio sąnarį, kad ištiestų koją. Jūsų kojos susitraukimai yra skirti dviems tikslams: prailginti kelio ir prailginti liemenį. Treniruoklio lenkimas ar ištiesinimas neatsiranda bet kuriuo treniruotės metu, tačiau jūsų kelio sąnarys lenkia, kai jis pasislenka. Jūsų kojos pirštinės taip pat apsaugo jūsų kelio sąnarį, kai jis sulaužomas.

Kojų spaudimas – tai mašina, kurioje sėdi ir ištieskite kojas nuo svertinių varlių atsparumo. Sėdėdamas sau, pakoreguokite nugaros atlošą taip, kad apvalkote nugarą pasikartojimo apačioje arba neleiskite savo klubams atsikratyti sėdynės. Optimaliam judesio diapazonui pakelkite kojas taip, kad jūsų kojos nusileistų be kojų, stumiančių jūsų krūtinės ląstą. Kuo didesnė pozicija, tuo labiau jūsų kojos raumenys veikia dar mažiau, negu kumštelinė.

Kojos pratęsimas yra mašina, kuria sėdi, kad galėtumėte dirbti su savo keturkampis. Tai reikalauja, kad sėdėtumėte prie savo kulkšnių, pritvirtintų prie trinkelės. Tuomet ištieskite koją prieš atsparumą. Ši mašina yra bandymas konkrečiai įdarbinti keturgalvio ginklą, tačiau šis aktyvumas nelabai aktyvesnis nei jūsų kojų spaudimas. Nors kojos pratęsimas buvo naudojamas reabilitacijos metu, didelė įtampa atsiranda tada, kai kojos yra visiškai išplėstos, sukuriant daug streso kelio priekinėje kryžminėje raištyje arba ACL, dažnai sužalojančios.

Kojų pratęsimų alternatyva yra galinis kelio pratęsimas. Nors šis pratimas neįdarbina kojos kirpimo į kojos spaudimo laipsnį, kojos raumenų įdarbinimas yra didesnis nei kojos pratęsimas. Dėl to galiniai prailginimai yra saugesnė alternatyva dirbant raumenis aplink savo kelio sąnarį. Atsukite vieną pasipriešinimo juostos galą aplink fiksuotą atramą kelio aukštyje ir kitą galą aplink savo kelio galą. Atsargiai pakelkite, kol juostoje yra įtampa, sulenkite kelius. Ištieskite savo koją, lenkdami keturkampį, laikydami koją tvirtai ant žemės. Šis pratimas gali būti atliktas iki 20 kartų ir turėtų būti atliekamas su kiekviena kojelė.

Kojų raumenys

Kojos spauda

Kojos pratęsimas

Terminalo kelio pratęsimai