Kaip važiuoti greičiau 100 metrų sprinto

100 metrų spintoje vyksta daug, nepaisant to, kad šie konkursai trunka mažiau nei 15 sekundžių. Sėkmė prasideda greitai reaguoti į pradinį signalą, tada pasikliauja greitėjimu, didžiausiu greičiu ir geros strategijos išlaikymu. Visų šių aspektų laipsnis yra tas, kiek jis dirba greičiau lenktynėse.

Nustatymas

Kadangi blokavimo trukmė yra 100 metrų brūkšniuotojo storio ir kritinė, Olimpinės taisyklės įpareigoja, kad paleidimo komandos būtų pristatomos per kiekvieno bėgikio garsiakalbius, o ne su pradiniais ginklais. Tai pašalina bet kokį greitį garso uždelsimą, todėl bėgikai kiekvienoje pozicijoje girdės signalą tuo pačiu metu. “ClintonAthletics.com” rekomenduoja pasiruošti greitam kilimui, padėdamas savo priekinę dalį 90 laipsnių kampu į klubus ir galinę koją 130 laipsnių kampu, o stiprus slėgis nugaros dalyje. Žiūrėkite žemyn su savo rankomis tiesiai, išlaikydami savo dėmesį, kad judėtų greitai, kai prasideda signalas.

Išjungti blokus

Kai skamba paleidimo signalas, vairuokite kuo daugiau jėgos į žemę rankomis ir kojomis. Jūs laikysite savo kūną 45 laipsnių kampu, kai pirmąsias 10 metrų lenktynes ​​sūpinsitės rankomis ir kojomis, vis dar žiūrėdamas žemyn. Po 10 metrų pereisite prie lenktynių pagreičio etapo.

Pagreitinimo gerinimas

Pasak olimpinio sprinto čempiono Usaino Bolto, “Running” praleido pirmąją 100 metrų brūkšnysenos pusę, kuri pagreitina didžiausią greitį, interviu dokumentiniame filme “Greičiausias žmogus gyvas”. Norint pasiekti greitesnį pagreitį, turite pabandyti kuo daugiau lenktynių pakartoti, kad pagerintumėte bėgimo techniką. Taip pat svarbu ištraukti takelį, kad būtų galima pagreitinti raumenų jėgą. Veikia išteklių svetainė SpryFeet.com išvardija keturkampius, kaklą, gluteus maximus, klubo lanksčius ir veršelius kaip pagrindinius raumenis, naudojamus sprinti. Svorio mokymo programa šioms raumenims kurti gali prisidėti prie pagreičio pagreičio, kaip ir kiti pratimai, kurie stiprina tuos raumenis, pvz., Važiuodami kalvomis ar laiptais, naudojant svorinius keltuvus ar lenktynes.

Strategija

100 metrų brūkšnys strategija yra paprasta, palyginti su kitomis lenktynėmis. Jūs paspartėsite taip greitai, kaip galėsite, tada važiuokite didžiausiu greičiu iki finišo linijos. Boltas pažymi, kad vienintelė komplikacija yra žinojimas, kada pažvelgti į šalį, kad patikrintų konkurenciją. Pasukdami galvą sulėtėsite, nežinodami, kas vyksta varžybose, taip pat gali turėti įtakos jūsų paskutiniam laikui. Boltas sako, kad jis lenktynėse žiūri du kartus: kartą per 50 metrų ir dar 80 metrų.

Statybos vėjas

Nors 100 metrų sprintas yra trumpas lenktynes, vis tiek galima “išmatuoti” ir sulėtinti iki finišo linijos. Tai gali sugadinti jūsų laiką lenktynėms, kurios turėjo daug žadančią pradžią. Paprastiausia vėjo sukūrimo 100 metrų brūkšniu technika yra važiuojant didžiausiu greičiu ilgesniais atstumais. Konkurenciniai sprinteriai apima daugybę nuotolių į sudėtingą įprastą kasdienę praktiką, prižiūrint ir vadovaujant kvalifikuotam treneriui. Galite pradėti tris sesijas per savaitę, kurių kiekvienas susideda iš keturių 100 metrų sprinto, 2 200 metrų spyruoklių vėjo ir 400 metrų ilgio.