Kaip užkirsti kelią drėgmei be aliuminio

Pykčio drėgmė yra gaiva problema, tačiau greitas prabudimas nuo prakaito išlaiko prakaitą. Aliuminio pagrindo antiperspirantai padeda sustabdyti prakaitą laikinai blokuojant poras. Tai veiksminga, tačiau kai kurie tyrimai rodo, kad šie produktai nėra tinkami kūno sveikatai. Pasak Nacionalinio vėžio instituto, aliuminio junginiai gali sukelti estrogeno tipo hormonų pokyčius. Antiperspirantų aliuminis taip pat reaguoja su prakaitu, kad ant drabužių atsirastų negražus geltonojo įsiuvimo dėmės. Jei esate pasirengęs išmesti savo antiperspirantą, nesijaudinkite dėl drėgmės – turite kitų prakaitavimo būdų.

Laikykitės švelniai nupieštos ar apipjaustytos plaukus. Pralaidūs plaukai gali pabloginti prakaitavimą ir kūno kvapą.

Naudokite natūralų be aliuminio dezodoraną arba antiperspirantą. Pasirinkite produktą, kurio sudėtyje yra molio mineralų arba natūralių miltelių, tokių kaip arbata. Jie efektyviai sugeria švelnų prakaitavimą.

Dulkių pažadai su cinko oksido pagrindu pagamintais kūno milteliais po dezodoranto ar antiperspiranto. Jis stabdo prakaitą ir apsaugo nuo kvapo. Tačiau milteliai gali būti purvini, taigi galbūt nenorite naudoti jo, jei dėvi gražius drabužius.

Gavęs rausvą raguolį, alkoholį pagamintą tonerį ar kitą sutraukiančią medžiagą. Šie produktai išgaruoja prakaitą ir sutraukia poras, kad apsaugotų drėgmę.

Keletą minučių įkaitinkite karštą vandenį juodą arbatėlį. Nuvalykite rankšluosčiu su arbata, tada sujaukite savo pažasmes. Arba nuvalykite savo pažastis su naudojama kreida. Pakartokite naktį dvi savaites. Arbata yra taninų, kurie mažina prakaito gamybą.

Prieš dušant, švelniai nuplaukite savo burną sausu natūraliu šerių odos teptuku arba rankšluosčiu. Dušyje išplaukite į galvą karštą, šlapią rankinę. Nuplaukite natūraliu muilu, tada praplaukite. Pakartokite kasdien arba kaskart, kai duodate. Tai padeda atlaisvinti apstatytą dezodoraną ir išlaiko prakaitą.

Sumažinkite aštrus ar kofeino turinčius maisto produktus. Abu šie aktyvuoja smegenų neurotransmiterių, vadinamą acetilcholinu. Kai jis stimuliuojamas, jis gali paveikti prakaitavimą kontroliuojančias liaukas.