Kaip tai padaryti Heisman pratimai

“Heismanas” arba šoninis šuolis yra gerai laikoma paslaptis plyometrinių pratimų pasaulyje. Plyometrics dirba raumenis iki didžiausio veikimo, naudojant raumenų pluošto saugomą energiją ir elastingumą su kiekvienu judesiu. Plyometriniai pratimai, tokie kaip “Heisman”, gali padėti pagerinti sporto varžybas. Nebandykite šio pratimo, jei turite be kelio, klubo ar nugaros traumų be gydytojo leidimo.

Prieš užpildydami “Heismans”, padidinkite širdies ritmą, raminkite raumenis. Jog užmezgamas 30 sekundžių, šokinėja arba pasirenka savo pašildymo veiklą.

Ištieskite dideles raumenų grupes savo šerdyje ir kojose. Sutelkite dėmesį į kojines, keturkampius ir apatines nugaros raumens grupes.

Sustokite ant tvirto paviršiaus, kuriame yra daug vietos. Laikykite savo kojas kartu ir jūsų keliai šiek tiek išlenkti ar lanksti.

Pereiti ar žingsnis, priklausomai nuo jūsų fizinių galimybių lygio, į dešinę. Balansas ant jūsų dešinės kojos rutulio.

Traukite kairįjį kelį aukštyn, kai šokinėjate dešinėje kojoje. Įsivaizduokite, kad bandote nukreipti dešinįjį pečių kairiuoju kelio šonu. Kairė kojė turi būti traukiama link liemens ir šiek tiek nukreipta į dešinę.

Laikykite šią poziciją nuo vieno iki trijų įkvėpimų ir peršokite į savo kairę pėdą, nusileidžiate ant pėdos kampo. Balansuokite ir laikykite kairiajame kojel je.

Kairę judesį pakartokite, nukreipdami savo dešinįjį kelį link savo liemens. Toliau kartokite pasikartojimus abiejose pusėse, kaip toleruojama.