Kaip sustiprinti savo kelio galą

Nors kelis yra paprastas vyriai, judantys pirmiausia vienoje kryptyje, tai yra daugiausia jūsų kūno svoris ir jėgos, kurias sukelia judėjimas. Jungtis daugiausia susideda iš raiščių ir kaulų, palyginti su klubo sąnariais ir pečių sąnariais, kuriuos daugiausia supa raumenys. Ši kaulų konfigūracija sukelia jūsų kelio traumą. Mažoji raumenų masė, apimanti užpakalinę jūsų kelio dalį, apima kaklo šonkaulių šonkaulių šonkaulius. Pratimai šiems raumenims sustiprins jūsų kelio galą.

Kojų garbanos, naudodamiesi kulkšnies tvirtinimu ant kabelių skriemulio, atlikite kojų garbanas, užtraukdami kojos diržą aplink kiekvieną kulkšnį. Nuleiskite skriemulį iki žemiausio lygio prie grindų, tada spustelėkite skriemulį link dešinėsos kulkšnies, turėtumėte susidurti su skutikliu.

Pasukite apie 1 pėdą atgal nuo skriemulio ir laikykite mašinos barus pusiausvyrai. Šiek tiek sulenkite kairės kojos sąnarius, balansuodami į kairę koja. Pakelkite dešinę koją nuo grindų, laikydami abiejų kojų kelius greta vienas kito.

Sulenkite dešinį kelį ir nukreipkite dešinę koją link sėdmenų, tuo pačiu metu sukdami savo dešinįjį kulniuką į išorę, stiprindami kojos įpjovimus ir gastrocnemius raumenis, kartu su savo palikuoniais, vis tiek turėtumėte išlaikyti savo kelius. Pakartokite vieną 12-15 kartų pakartojimą, tada perjunkite kojas, kad galėtumėte dirbti kairiuoju keliu. Užpildykite tris rinkinius kiekvienoje kojoje.

Įdėkite didelę svorio plokštę ant grindų šalia gana nejudančio objekto, pavyzdžiui, pratimo mašinos.

Įdėkite dešinės kojos rutulį į svorio plokštės kraštą, pakeldami savo kairę koją nuo grindų. Laikykitės pratimo mašinos baro pusiausvyrai.

Pasirūpinkite, kad jūsų blauzdos raumenys pakeltų jus aukščiau ant galvos pirštų, laikydamos kontraktą 5 sekundes. Sutelkkite dėmesį į savo gastrocnemius, kaip įmanoma sunkiau, jausdamas kontrakciją kuo arčiau savo kelio nugaros.

Vienos kojos kabelio garbanos

Vienos kojų kaulai kyla

Nuleiskite kulną tiesiai už svorio plokštės, naudodami 2 sekundžių skaičių, tada nedelsdami sutrumpink savo veršį, kad ant jo galvos pirštų stovėtų dar 5 sekundes. Pakartokite vieną kartą iš 10 kartų, tada perjunkite kojas. Ar trys rinkiniai vienoje kojoje.