Kaip sustabdyti akių veržimą

Akių traukimo medicininis terminas yra blefarospasmas. Akių trūkčiojimas yra tada, kai akių srities raumenys sąmoningai susitrenkia arba spazmai. Susiraukimas gali atsirasti akių vokuose arba po akimis. Paprastai tai laikina ir nekenksminga būklė, kuri praeina be gydymo. Tačiau kadangi būklė yra erzina, gerai žinoti kelis patarimus, kaip stengtis sustabdyti raumenis.

Gaukite poilsio, kad atsipalaiduotumėte kūnui. Perkrautas akių raumenys ir peršalęs kūnas gali pakenkti akims. Gaukite visą aštuonių valandų miego naktį. Kiekvieną dieną nuo skaitymo, darbo kompiuteriu, televizoriaus žiūrėjimo ar bet kokios kitos intensyvios akimirkos veiklos per 15 minučių pertraukas kas dvi valandas. Kai susitraukia, važiuokite į tamsų ar tamsiai apšviestą kambarį, kad suteiktumėte akims galimybę pailsėti.

Visada, kai akys jaučiasi sausos, naudokite druskos akių lašus be recepto. Akis lašai tepkite tris kartus per dieną arba kaip nurodyta etiketėje.

Pašalinkite kofeino iš savo dietos. Kofeinas gali sukelti akių raumenis. Nuplaukite iš kofeino sodų, kofeino kavos ir šokolado iš savo dietos.

Sumažinti stresą. Kai kurie žmonės sustiprina akių suspaudimą. Jei stresas, atrodo, yra susierzinimų priežastis, praktikuoti atsipalaidavimo būdus, kad nuramintų save. Gilus kvėpavimas, malda, klasikinės muzikos klausymas ir konsultavimas yra būdų, kuriuos galite naudoti stresui sumažinti, pavyzdžiai.

Pasitarkite su gydytoju, jei akies traukimas sukelia jūsų akių vokus iki galo uždarymo arba jei susitraukimas trunka ilgiau nei savaitę. Medicininiai gydymo būdai, kuriuos gydytojas gali skirti raumenų akies gydymui, apima botokso injekcijas, kad laikinai paralyžiuotų raumenis, kurie ramina raumenis, ar raumenis raumenis. Dažni vaistų, skirtų akies raumenims, yra raumenis atpalaiduojantys vaistai ar priešuždegiminiai vaistai. Retais atvejais, kai akies raumenys neapsiriboja savimi arba nereaguoja į gydymą, galima atlikti chirurginę operaciją, kad būtų galima iškirsti ir sustabdyti raumenis, atsakingus už raumenis.