Kaip sekti ketaus keptuvę su kokosų aliejumi

Kruopštaus ketaus skylets, tinkamai prižiūrint, gali trukti visą gyvenimą. Namų virėjai mėgsta savo ketaus skylets dėl jų net šildymo, ilgaamžiškumo ir nonstick savybes. Prieš naudodamiesi savo ketaus keptuve, turite ją išdžiovinti arba rūdys bus užpiltas, o maistas taps prie jo. Padažai keptuvės užpildo keptuvės paviršių poras ir sudaro apsauginę dangą. Galite naudoti įvairius aliejus, kad sezate savo keptuvę, tačiau daugelis entuziastų prisiekia maisto kokoso aliejaus, nes jis neprideda riebalų į keptuvę tokiu pačiu būdu, kaip ir taukai ar sutrumpinimas.

Įkaitinkite orkaitę iki 350 laipsnių.

Valykite indą šiltu vandeniu. Nenaudokite muilo, nes indas sugeria muilą, dėl kurio jūsų maistas bus skoningas kaip muilas. Naudokite kietą šerių šepetėlį, kad išvalytumėte bet kokius nešvarumus ir šiukšles, kurios galėjo susidaryti gamybos metu. Džiovinkite indą švariu, minkštu skudurėliu.

Įmerkite vaškinį popierių į aliejų ir įtrinkite jį visame indelyje, viduje ir išorėje. Nepaisant to, kad jūs nenorinate viryklės lauko, bet kokiu atveju turite jį užsandarinti. Tai apsaugo panelio išorę nuo rūdžių.

Nustatykite keptuvą aukštyn kojom ant orkaitės džiovinimo spintelės ir 30-60 minučių pašildykite ją orkaitėje.

Krosnies viršuje atvėsinkite apie 30 minučių.