Kaip savarankiškai hipnotizuoti dėl svorio

Hipnozės procesas įgauna savo protą į valstybę, kurioje ji gali priimti pasiūlymą. Hipnozės metu žmogus gali pasinerti į savo pasąmonę, kad pašalintų įsitikinimus ir įpročius, kurie gali pakenkti jo kasdieniam gyvenimui. Štai kodėl hipnozė yra tokia populiari tiems, kurie nori numesti svorio. Tačiau nereikia ieškoti ir mokėti už profesionalų. Dauguma draudimo planų taip pat neapima hipnozės sąnaudų. Pabandykite savarankiškai hipnotizuoti sau prarasti papildomą svorį.

Rasti laiko savo dieną, kai neapsunkinsite išorinių veiksnių. Stenkitės atidėti ne mažiau kaip 30 minučių, kur galite pasinerti į transą. Svarbu sutelkti visą šį laikotarpį.

Nustatykite svorio netekties tikslus sau. Siekite tikslios svorio sumos, kurią norite prarasti, ir konkretų laiką, kurį norite prarasti. Prieš pradėdami skaitykite šį tikslą garsiai.

Vizualizuokite save kaip dydį, kurį norite būti. Įsivaizduokite, kaip atrodys jūsų kūnas, kai pasiekiate savo idealų svorį. Be to, pagalvokite apie tai, kaip kiti reaguos ir ką jie pasakys. Stenkitės, kad siužetas taptų kuo ryškesnis, turtingas spalvomis, kvapais, garsu ir jausmais.

Uždarykite akis ir atsipalaiduokite savo kūną, kol jis bus visiškai lieknas. Užsiimkite giliu kvėpavimu tris minutes, kol pajusite pojūčius nuo savo kaukolės iki kojų. Po to, kai jaučiamas jausmas, atsipalaiduokite tos kūno dalies. Jūs būsite transo būsenoje.

Įsivaizduokite savo idealų save transo būsenoje. Pagalvokite apie tai, kaip pamatysite pasaulį, tai, kaip kiti tave pamatys ir kaip jis gerai atrodys kaip sveikas ir geras. Pažiūrėkite į savo kūną liesoje, apdailos būsenoje.

Lėtai grįžkite į savo dabartinę būseną. Įsitikinkite, kad jūs atnešite vidinės patirties jausmus su savimi. Dirbdami kasdien traukite savo mintis, kad jaustumėtės, kaip gerai bus prarasti svorį. Jūs palaipsniui atliksite elgesio pakeitimus, kurių reikia norint numesti svorį.