Kaip rasti tinkamo dydžio snieglenčių batus

Snieglenčių batai yra didesni už tik numerį. Nors jūs paprastai dėvėjote tą patį snieglenčių kalnelių dydį kaip ir standartinį gatvės batų dydį, bagažinė netinka tavo pėdai, jei ji taip pat netinkama. Kadangi kai kuriuose batai turi platesnius ar siauri kulniukus ar kojų pirštus, jums gali prireikti šiek tiek padidinti dydį arba sumažinti šiek tiek nuo jūsų gatvės batų dydžio arba apsipirkti keliuose boot markiuose, kol rasite tą, kuris tinkamai tinka.

Pradėkite nuo normalaus avalynės dydžio. Kaip ir su visa avalyne, gamintojų batų formos skiriasi, todėl jums gali tekti išbandyti keletą porų batų, nesvarbu, kas tai yra – bet pradedant batų dydžiu, bent jau pateksite į batelį.

Pabandykite ant batų. Įsitikinkite, kad dėvite tuos pačius kojines, kurias ketinate naudoti snieglenčių sportui – užkarpys ant kulno ir blauzdų yra priemoka. Išbandykite batus po pietų ar vakare, kai jūsų kojos yra didžiausios, paprastai paburkę po dienos veiklos.

Sureguliuokite batų raištelius arba, jei jie turi įjungimo spintelės sistemą arba greitus nėrinius, prijaukite juos kuo mažiau. Atkreipkite ypatingą dėmesį į tai, ar batai įtrūkę ar užsikibę bet kur, jei taip, turėtumėte padidinti arba išbandyti kitą įkrovą.

Atsistokite ir pakelkite pirštus į priekį. Galbūt norėsite palaikyti kažką ar tvirtą, kol tai padarysite, nes snieglenčių batai dažniausiai yra mažai lankstūs, jei iš viso – kulkšnių. Jei atsiranda jūsų kulniukai prieš pasirodant boot heel, jums reikia priveržti boot nets arba pabandyti šiek tiek mažesnę boot.

Pasivaikščiokite po porą minučių, kad pamatytumėte, ar batų raišteliai išlieka tokie pat blizgūs, kaip ir tada, kai juos pirmą kartą susiedavote. Jei jie labai atpalaiduoja, turėtumėte pabandyti kitą įkėlimą. Šis staigus laisvumas ant šlaito gali būti tikras pavojus.

Išbandykite batus savo snieglenčių segtuvuose prieš įsigydami arba iškart po to, kai negalėsite tai padaryti prieš įsitikinę, kad abi yra suderinamos.