Kaip prieskonius sugriauti

Storosios, turtingos pyragas yra klasikinis gydymas. Jei norite, kad jūsų pyragus būtų aukščiau, kad jie būtų dar storesni, yra keli gudrybės, kuriuos galite naudoti. Turėkite omenyje porcijos dydį ir pagalvokite apie storus pyragus į mažesnius gabalus, negu jūs kitu atveju. 3 arba 4 colių kvadratas, kuris yra toks storas, kaip platus, gali būti per daug šokolado, net ir labiausiai atsidavusiam eglės pažinčiui.

Dauguma “Brownie” receptų nurodys jums kepti 13-9- 2 colių pan. Šio tipo indai supjaustyti raudoni paprastai padidėja iki maždaug 1 colio aukščio. Galite pakeisti mažesnį 9 – 9 – 2 colių paną arba 8 – 8 – 2 colių indą, kad padidintumėte aukštį, į kurį pakils jūsų pyragas. Tai naudoja paprastą fiziką. Didesniame draudime yra 117 kvadratinių colių ploto, kad tešlą galėtų plisti. Mažesniuose keptukuose yra tik 81 arba 64 kvadratinių colių ploto, todėl tešlą galima išplėsti. Turėsite sumažinti krosnies temperatūrą iki 325 laipsnių Fahrenheito ir 10 minučių pagaminti kepimo laiką, kad visą laiką būtų pagaminami storesnės pyragaičiai. Įtraukite dantų špagatą į pyrago vidurį, kad galėtumėte patikrinti, ar nėra. Jei dantų šepetėlis išeina švarus, pyragas daroma.

Brownie receptai paprastai suskirstyti į dvi kategorijas: fudgy ir cakey. Fudgy pyragaičiai yra tankūs ir paprastai yra mažesni nei cakey brownies. Brownies, pagamintos iš cakey stiliaus, yra purtesnės, todėl jas aukštesnės. Jei norite, kad puodelis, kuris pakyla kuo aukščiau, ieškokite pyrago stiliaus recepto. Jūs tai atpažinsite pagal miltų ir skysčio santykį. Cakey Drownie receptas reikalauja daugiau miltų ir pieno, nei rausva.

Riešutai, smiltainiai ir šokoladiniai traškučiai užima patalpas, padidindami bendrą tešlos kiekį. Su šiais priedais užkeptas auksas bus storesnis nei tas pats mėsa, kepama toje pačioje keptuvėje be jų; Jei norite pridėti dramą, užpilkite pusę puodelio tešlos į keptuvę, tada viršuje pridėkite papildomą sluoksnį. Uždenkite šį dangtelį likusiu pyragu. Pabaigoje pagaminti pyragaičiai centre bus su riešutais, šokoladu ar zefėjus.

“Brownies” turi pakankamai struktūros, kad galėtų palaikyti labiausiai kūrybingas idėjas. Sumuštinis du “brownies” kartu su savo mėgstamiausiu kailio ar vaisių įdaru, kad sukurtų dvigubą storį eglutę.

Pasirinkite savo pan

Keisti savo stilių

Pridėti tam tikrą užpildą

Brownie sumuštiniai