Kaip prarasti pilvo, kojos ir rankos riebalus per du mėnesius

Kai jūs prisiimate įsipareigojimą numesti svorį, jūs norite pamatyti savo sunkaus darbo rezultatus per palyginti trumpą laiką. Jūs negalite tiksliai nukreipti savo pilvo, rankų ir kojų riebalų nuostolių, nors – jūs prarasti svorio proporcingai visame kūne. Vienintelis būdas prarasti pilvo, riešo ir kojų riebalų per du mėnesius yra sumažinti jūsų kalorijų suvartojimą ir judėti daugiau. Jokios pratybos ar specialūs maisto produktai nelaiko šių sričių. Kiek jūsų dviejų mėnesių pastangų poveikis šių konkrečių sričių atsiradimui priklauso nuo jūsų pradinio dydžio ir jūsų konkrečios kūno formos.

Pilvo riebalų mažinimas

Pilvo riebalai skiriasi nuo niežtinamųjų, poodinių riebalų, esančių ant rankų ir kojų. Poodiniai riebalai yra tik po oda ir nėra susiję su rimtais pavojais sveikatai, pavyzdžiui, pilvo riebalais – taip pat vadinami visceraliais riebalais -, kurie sėdi giliai į pilvo ertmę ir supa vidinius organus; per daug pilvo riebalų kelia riziką susirgti metabolinėmis Sutrikimai, širdies ir kraujagyslių ligos ir 2 tipo diabetas. Galite deginti pilvo riebalus tradiciniu svorio praradimo taktika, ypač padidėjęs širdies ir kraujagyslių bei viso kūno jėgos fizinis krūvis ir dieta, pašalinanti cukrų ir rafinuotus grūdus. Pilvo pratimai stiprina vietovės raumenis, bet neuždega riebalų. Pilvo riebalai santykinai greitai reaguoja į šias tradicines priemones, todėl per du mėnesius galite pastebėti lašą ar dvi jūsų krūtinės dydžio.

Rankos ir kojų riebalai

Rankų ir kojų riebalai reaguoja į tą patį svorio praradimo planą, kurį naudojate prarėdę pilvo riebalus, tačiau gali užtrukti ilgiau nei du mėnesiai, kad pamatytumėte didelį skirtumą. Kiekviename treniruotės metu galite užsikimšti bicepą ir išsilaisvinti, bet jokie pratimai tiesiogiai neuždega riebalų iš šių sričių. Tyrimo, paskelbto 2013 m. “Stiprumo ir kondicionavimo tyrimų žurnale”, dalyviai dalyvavo nondominantinėje kojoje daugiau nei 1000 kartų tris kartus per savaitę 12 savaičių. Dalyviai prarado svorį viršutiniuose kūnuose ir sumažino kūno riebalų procentus, tačiau jų darbo kojoje nebuvo jokio raumenų ar riebalų kiekio pokyčių; ar du mėnesiai treniruojant kalorijas ir treniruotes padės jums sumažinti didelį kiekį kojų O rankos riebalai priklauso nuo jūsų genų ir hormonų. Būkite tikri, kad net jei svoris, kurį prarasite, nėra pastebimas jūsų suvoktose problemiškose srityse, prarandant nuo 5 iki 10 procentų savo svorio, galite pagerinti sveikumo žymenis, pvz., Kraujospūdį ir cholesterolį. Kuo daugiau svorio turite prarasti, tuo mažiau kitų gali pastebėti sumažėjimą per du mėnesius. Pavyzdžiui, jei per tą laiką praradote 1 svarą per savaitę ir sumažėsite nuo 140 iki 132 svarų (apie 5 procentus viso kūno svorio), jūs tikriausiai matysite dramatiškus fizinius jūsų rankų ir kojų pokyčius . Bet jei jūs sveriate 250 svarų ir praranda tuos pačius 8 svarus, jūs pamatysite mažiau fizinio skirtumo rankose ir kojose.

Meniu planas svorio netekimui per du mėnesius

Jei norite prarasti tik 1 svarą riebalų, suleiskite 3500 daugiau kalorijų nei vartojate. Dauguma žmonių gali sukurti 500-1 000 kalorijų per dieną deficitą, praradę nuo 1 iki 2 svarų per savaitę, nesvalgydami per mažai ir rizikuodami jų maistine vartojimu, energija ir gyvenimo kokybė. Per du mėnesius bus prarasta nuo 8 iki 16 svarų; Kiek kalorijų, kurias turėtumėte vartoti kiekvieną dieną, norėdami sukurti šį deficitas, priklauso nuo to, kiek kasdien degate, o tai priklauso nuo jūsų dydžio, amžiaus, lyties ir veiklos lygio. . Didesni aktyvūs jaunuoliai linkę deginti daugiau kalorijų nei mažos, sėdimos vyresnės moterys. Kiekvienas, kuris bando numesti svorį, turėtų sutelkti dėmesį į valgio planą, kuris pašalina kalcio turinčius mažai maistinės vertės maisto produktus. Tai apima rafinuotus grūdus, ypač baltą duoną, baltus makaronus ir kepinius, ir cukrų, kurie yra paplitę gaiviuosiuose gėrimuose ir desertuose; vietoj to svorio netekimo plano sudėtyje yra daug drėgmės turinčio pluošto, daržovių, kurie jums padės Jaustis pilnai dėl kelių kalorijų. Naudokite sveikas riebalus, tokius kaip alyvuogių aliejus, kad pagardintumėte savo salotų padažu. Pasirinkite mažai sočiųjų riebalų turinčius baltymus, pvz., Baltą žuvį, naminius paukščius be odos, liesos jautienos gabalėlių ir tofu. Nedideli sveikų grūdų porcijos, įskaitant laukinius ar rudus ryžius ir miežius, pakeičia rafinuotus grūdus. Užkandžiu laikykitės nuo perdirbtų energetinių barų, užkandžių krekerių ir traškučių. Mėgaukitės paprasto riebalų jogurto užkandžiais, mažais porcijomis paprastųjų riešutų ar sėklų ir šviežių vaisių. Šio tipo planas suteiks sveiką svorio kurso greitį ir išmokys teigiamų mitybos įpročių, todėl galėsite išlaikyti svorį po dviejų mėnesių, jei vis tiek turėsite daugiau pralaimėti.

Pratimai padeda riebalų nuostolių

Taikymas konkrečioms kūno dalims pratimui neduoda riebalų nuostolių šioje srityje, tačiau programa, kuri užsiima visą jūsų kūną, sumažins bendrą riebalų kiekį. Stiprumo mokymas visoms pagrindinėms raumenų grupėms du kartus per savaitę padeda jums sukurti raumenis, kuris efektyviai degina kalorijas ramybėje ir padeda didinti medžiagų apykaitą, skatina svorio mažėjimą. Kuo daugiau jūs einate su širdies ir kraujagyslių pratybomis, pavyzdžiui, bėgiojimu, greitais pėsčiomis ar šokiais, Kuo daugiau kalorijų deginsi. Siekiama didesnių nei rekomenduojamų ligos kontrolės ir profilaktikos centrų rekomendacijų per savaitę iš viso 150 minučių. Eikite per valandą ar daugiau per dieną, kad galėtumėte gauti daugiausia nuostolių dėl svorio. Savaitė arba dvi intervalinės treniruotės kiekvieną savaitę taip pat gali padėti jums sudeginti daugiau riebalų nei visada atliekant vidutinio treniruotės pastovų tempą. 2011 m. Žurnale “Nutukimas” paskelbtas pranešimas pažymėjo, kad didelio intensyvumo intervalo treniruotės, kurioms būdingos trumpalaikės trumpalaikės bangos (pvz., Minutė), – labai intensyvios treniruotės su vienodu ar šiek tiek ilgesniu atgaiva, labiausiai skatina riebalų nuostolius. Nesvarbu, kokio tipo pratybų planą vykdote, pirmiausia gaukite klinikinį gydymą savo gydytojui. Daugiau nei visą dieną kilnojamasis būdas padeda pagreitinti metabolinį slinkimą. Pasivaikščiokite laiptais, kol važiuojate telefonu arba pėsčiomis, o ne vairuoti, netoliese esančiame lėkšte.