Kaip prarasti 15 svarų paaugliams

Svorio mažėjimas yra sudėtingas procesas visų amžiaus grupių žmonėms – įskaitant paauglius. Losing svoris reikalauja daug motyvacijos ir atsidavimo. Riebalų svaras atitinka 3500 kalorijų. Todėl jums reikės sudeginti arba sumažinti 52 500 kalorijų, kad prarastumėte 15 svarų. Ši užduotis gali pasirodyti bauginanti. Per tinkamą mitybą, pratimus ir gyvenimo būdo pokyčius praranda 15 svarų. Kaip paauglys yra pasiekiamas tikslas. Svorio mažėjimas turėtų atsirasti palaipsniui.

Pratimai 60 minučių per dieną. Amerikos širdies asociacija nurodo, kad fizinė veikla turi vykti kas savaitę. Jaunesniems nei 18 metų paaugliams Amerikos širdies asociacija rekomenduoja 30 minučių fizinio aktyvumo, penkias dienas per savaitę.

Pasirinkite pratybas, kurios jums patinka. Žvalus vaikščiojimas, plaukimas, važiavimas, bėgimas, važiavimas dviračiu, važiavimas į sporto salę, šokių klasės priėmimas ir dalyvavimas sporto ir aerobinių DVD formatuose laikomi fizine veikla. Pasirinkite įvairias veiklos rūšis, kad išvengtumėte nuobodulio su treniruotės įprastais būdais.

Sumažinkite kompiuterio ir vaizdo žaidimų laiką. Pabandykite apriboti save iki valandos ar dvi sėdimos dienos.

Valgyk penkias porcijas vaisių ir daržovių per dieną. Penkios porcijos gali padėti numesti svorį ir išlaikyti sveiką širdį.

Visą dieną valgykite maži patiekalai ir sveiki užkandžiai. Dažnai valgant mažas porcijas gali padėti sumažinti valgymo metu nesveikų užkandžių. Įdėkite šiek tiek sveikų užkandžių ir paimkite juos su savimi į mokyklą ar bet kur kitur, kuria galite eiti. Apsvarstykite morkų lazdeles, vaisius arba grūdines kruopelius.

Supjaustykite didelio kalorijų gėrimus. Pašalinant jūsų kalorijas, galite pašalinti natūralias gėrimus ir sultis. Perjunkite vandenį arba mažai riebalų pieną. Pasak “KidsHealth.org”, vengiant soda ar vieno butelio sportinio gėrimo, sutaupysite bent 150 kalorijų per dieną.