Kaip perkelti bėgimo takelę su ranka krautuvu

Tredblius gali sverti beveik 300 svarų, todėl juos sunku perkelti. Galite užsisakyti partnerį, kad padėtumėte rankiniu būdu perkelti bėgimo takelį, tačiau didelių gabaritų forma kartu su svoriu vis dar gali būti pavojinga. Kad būtų išvengta sužalojimų ir nugaros problemų, ranka krautuvas padaro ne tik lengviau, bet ir saugesnę.

Išjunkite maitinimą savo bėgimo takeliu ir atjunkite maitinimą.

Patikrinkite, ar nepažeistas rankinis krautuvas, pvz., Laisvos dalys ar sudaužyti ratai, ir prireikus remontuoti. Taip pat patikrinkite rankinio krautuvo keliamąją apkrovą, kad įsitikintumėte, jog jis gali valdyti bėgimo takelio svorį.

Jei įmanoma, sulenkite bėgimo takelius pėsčiomis iki stalviršio ir užfiksuokite jį fiksavimo kaište. Jūsų savininko vadove turėtų būti nurodymai, kaip užblokuoti denį jūsų konkrečiame bėgimo bėgio kelio modelyje.

Pakelkite savo kojas, o ne nugara, kai pakreipiate bėgimo takelį nuo savo kūno maždaug 45-60 laipsnių kampu. Pasukite ranka krautuvo pagrindinę platformą po kilimo bokšto pakeltu galu. Paprašykite, kad kas nors jums padėtų, ypač jei bėgimo takelis yra per sunkus, kad vienas asmuo galėtų valdyti.

Pakelkite pakeltą bagažinės dangčio galą ant rankinio krautuvo pagrindo, kad bėgimo takelis būtų lygiagretus su vertikalaus rato krautuvo rėmeliu. Būtinai pasirūpinkite, kad bėgimo takelis būtų ant rankinio krautuvo, kad didžioji svorio dalis būtų ant ašių, o ne rankenėlių.

Užkabinkite bėgimo takelį į rankinį krautuvą su saugos diržais.

Susukite rankenas ant rankenos ir pakelkite rankinį krautuvą 45-60 laipsnių kampu, nukreiptu į krūtinę. Dėvėkite darbo pirštines, kad išvengtumėte slydimo ar pūslelių.

Kruopščiai ir lėtai perkelkite ranka krautuvą į priekį, važiuokite į priekį, o ne atgal. Tai gali padėti, kad draugas tvirtai įsijungtų į sėdynę, kol stumia ranka krautuvą, kol pasieksite naująją bėgimo takelio padėtį.

Nuleiskite rankinį krautuvą taip, kad jo pagrindas būtų lygumoje ant žemės.

Nuimkite apsauginius dirželius ir traukite rankinį sunkvežimį tiesiai atgal, kad išstumtumėtumėte bėgimo takelį iš rankinio krautuvo pagrindo.