Kaip patekti į zoną prieš krepšinio žaidimą

Praktika “patekti į zoną” prieš didelį žaidimą taikoma ir mėgėjams, ir profesionalams. Paprastai tai reiškia proto būseną, kur krepšinis yra pirmaujanti, o pasitikėjimas, atsipalaidavimas ir pasiruošimas derinami, kad taptumėte geresniu žaidėju. Nors fizinė praktika padeda jums pagerinti pasirengimą prieš žaidimą, taip pat atlikite tam tikras psichines praktikas, kuriomis esate pasiruošę konkuruoti. Išbandykite įvairias strategijas, kad sužinotumėte, kaip geriau patekti į savo zoną prieš žaidimą.

Praktiškai fiziškai per kelias savaites prieš žaidimą. Nors psichinis žaidimas yra gyvybiškai svarbus norint patekti į jūsų zoną, žinant, kad jūs padarėte tai, ką galite padaryti, kad padidintumėte savo sugebėjimus, padeda jums įgyti psichinį įsitikinimą, kad taptumėte geresniu žaidėju. Tinkama praktika ir tobulinimas padeda sustiprinti jūsų psichines pastangas, kad padėtų jums tapti gerai suapvalintu grotuvu, todėl jūsų galva žaidime be abejonių ir rūpesčių dėl jūsų fizinio veikimo.

Sukurkite arba patvirtinkite sau moto, kurį pakartojote prieš žaidimus arba žaisdami, kad galėtumėte jaustis galingesni ir labiau įsitikinę. Bet koks krepšinio turnyrų citatų ar šūkių skaičius: Ilgalaikis “NBA” grotuvo traukinys “Doc Rivers” priėmė šūkį “Psichinės kietumas!” Visą savo karjerą. Jūs taip pat galite sukurti savo devizą, pagrįstą asmenine patirtimi ir žodžių rūšimi, kurie padeda energijuoti jus ir suteikti jums pasitikėjimą.

Pasimėgauti protiškai atsipalaiduoti prieš žaidimą. Kai esate stiprus ir nervingas, tu gali būti ne taip suvoki savo instinktus teisme. Nesvarbu, ar klausosi muzikos, medituojate, greitai praleidote laiką ar praleidžia laiką su draugais, prieš pat žaidimą, prieš pradėdami žaisti žaidimą, jūsų kūnas ir jūsų protas pateks į zoną, kai jūsų kojos pateks į kiemą.

Įsivaizduokite save žaidime. Reaguodami į tai, kaip reaguojate į tam tikrus spektaklius ir problemas, suteikiama jėga planuoti ateitį ir labiau susijaudinti dėl jūsų bendrų rezultatų. Vizualizacija taip pat padeda išlaikyti raumenų atmintį, dėl kurios greitesnis refleksas ir greitesnis sprendimų priėmimas žaidimo metu. Pabandykite vizualizacijos pratimą po praktikos, prieš žaidimą ir net per laiką ir pertraukas žaidime.

Atleisk save už klaidas žaidimo metu. Netgi didžiausi krepšinio žaidėjai praleidžia smūgį, nuvilia pergalę arba ledo savo komandą dabar ir vėl. Užleisdamas nesėkmę į galvą, jūsų pasitikėjimas teismu tampa pavojaus. Vietoj to ieškokite to, ką galite išmokti iš klaidos, tada pereikite, kad jūsų klaidos galų gale padėtų jums tapti geresniu žaidėju.