Kaip pašalinti plaukus nuo jautrių vietų moters kūne

Kai nepageidaujami plaukai yra subtilios srities, pvz., Nosies, gaktos srities ar aplink nipelio, ypač reikia nuimti plaukus. Kai kurie metodai, tokie kaip depiliacinės priemonės, sukurtos mažiau pažeidžiamai kojų odai, nebus tinkamos jautresnėms vietoms ir gali sukelti odos bėrimus. Jei profesionalas pašalina nepageidaujamus plaukus, tai nėra galimybė perskaityti etiketę ant bet kurio plaukų šalinimo produkto, naudojamo siekiant užtikrinti, kad produktas būtų saugus toje srityje, kurioje norite ją naudoti.

Blauzdyk plaukus skustuvu. Tai dažniausiai pigiausias ir lengviausias sprendimas. Plaukai, kurie yra ilgi arba stori, gali būti pjaunami žirklėmis pirmiausia, kad būtų lengviau skutimosi. Dėl subtilių sričių įsitikinkite, kad naudojate daug vandens ir skutimosi kremo arba nusiskučiat dušu, kad išvengtumėte odos sudirginimo. Jei esate linkęs įaugti plaukai arba jūsų oda yra jautri, plaukite plaukus. Priešingu atveju nusiskusti nuo grūdų. Nepaisant to, skutimosi metu gali padidėti odos sudirginimas ir žievė, nes plaukai auga, todėl tai gali būti ne visiems.

Naudokite depiliacinį kremą, skirtą bikini linijai ar pažastis. Reguliarūs depoliatoriai gali būti pernelyg griežti, todėl perskaitykite įspėjimus apie etiketes ir atidžiai sekite instrukcijas. Iš pradžių patikrinkite, ar kremas yra nedidelis, nepastebimas, ar jūsų oda turi kokių nors reakcijų į produktą. Odos gali būti sudirgusi po depiliacijos. Daugelis iš šių produktų yra su mažu buteliu raminančio kremo ar aliejaus, kuris naudojamas po plaukų šalinimo, ir tai gali palengvinti diskomfortą.

Taikyti vaško juosteles arba skystą vašką norimam plote ir pašalinti plaukus pagal pakuotės kryptis. Vėl įsitikinkite, kad vaškas skirtas sričiai, kurioje norite jį naudoti. Jūs taip pat galite turėti profesionalų vaško srityje, jei esate nervų. Jei po vaškavimo odos yra raudonos arba sudirginamos, pabandykite įšaldyti suspaustą ant pažeisto ploto.

Pašalinkite nepageidaujamus plaukus ilgiau ar ilgiau, lazerio plaukų šalinimą ar elektrolizę. Šie metodai gali būti brangūs ir neveikia visiems. Lazeriniu plaukų šalinimu lazeris sunaikina plaukų folikulus. Elektrolizės metu kiekviena atskira plauko šakniena gauna šoką, kuris turėtų užkirsti kelią plaukų augimui. Kai būsite paskirtas, gydytojas jums patars dėl šio tipo plaukų šalinimo priežiūros.

Tweeze bjaurus plaukus nepageidaujamose vietose, pavyzdžiui, aplink spenelį. Tweezing yra greitas, bet kai kurioms moterims tai gali būti skausminga. Prieš užsispyrę rankomis plaukite rankas ir įkvėpkite ryškiai apšviestoje vietoje, kad galėtumėte pamatyti, ką darai. Tvirtai suimkite plaukus, naudodamiesi pincetu, taip arti šaknies, kaip galite gauti ir ištraukite plaukus. Šis metodas geriausiai tinka srityse, kuriose yra tik keletas nepageidaujamų plaukų. Jei po tvizinėjimo odos yra sudirgusi, galite šaldytą kompresą taikyti tol, kol jausitės geriau.