Kaip pašalinti galvos odos karpos

Karpos yra dažna odos problema ir dažniausiai sukelia ŽPV, žmogaus papilomos virusas. Karnės nėra vėžinės ir gali pasirodyti kaip viena pakelta kupra arba klasteriuose. Karnizai atsiranda, kai ŽPV virusas patenka į jūsų kūną nulupdami ar pjaustomu, o ląsteles dauginasi greitai. Karpos gali išsivystyti į kitas kūno vietas ir gali virsti beveik bet kur, įskaitant rankas, kojas, genitalijas, alkūnės, dilbius, veido ir net galvos odą. Karpų ant galvos galvos paprastai yra rausvilnės formos karpų, pasižyminčių taškiniais, pirštų formos iškilimais. Bandymai pašalinti galvos odos karpas gali būti nuo chirurgijos iki namų gynimo priemonių.

Apsilankykite savo gydytojui, kad gautumėte diagnozę ir patvirtinkite, kad jūsų galvos opa yra karpas.

Pasakyk gydytojui Michigan universiteto sveikatos sistemos, nurodykite, kaip gydyti kurettuką su gydytoju. Gydytojas naudos skalpelį ar šaukštą panašų pjovimo įrankį, kad iš kaulų ištrauktų odą. Plotas gali būti arba negali būti užšaldytas, priklausomai nuo to, kaip giliai įterptas galvos odos karpas.

Sutinku turėti elektrochirurgiją, kad pašalintumėte galvos odos karpą. Pasak Michigano sveikatos sistemos universiteto, elektrocurgija naudoja adatą, kuri siunčia elektrinį krūvį per karpą, degina audinius. Plotas aplink karpą turi būti užšaldytas, pirmiausia skausminga injekcija. Elektrochirurgija nėra veiksminga karpų grupėms.

Nuplaukite česnako skiltelę, tada padėkite ją ant karpų ir uždėkite ją tvarsčiu ar įvyniojimu, sako “Health Guidance” svetainė. Palikite jį per naktį, tada pašalinkite padažas iš ryto. Palikite bet kokius suformuotus lizdinės plokšteles sugadintus. Tęskite tą pačią procedūrą kiekvieną naktį, o karpas gali praeiti per dvi savaites. Namų medicinos priemonės nėra mediciniškai įrodytos ir gali nepasireikšti optimalių rezultatų.

Nuplaukite audiniu į obuolių sidro actą ir padėkite karpą audiniu. Apvyniokite arba tvarskite vietovę ir palikite ją per naktį, pašalindami ją ryte. Pasakykite “Sveikatos rekomendacijos”, jei norite pamatyti rezultatus, tęskite vieną savaitę. Namų medicinos priemonės nėra mediciniškai įrodytos ir gali nepasireikšti optimalių rezultatų.