Kaip pakeisti bisquick su blynų mišiniu

Kai atėjo laikas paukti sausainių ar slyvų partiją, nesijaudinkite, ar esate ne iš Bisquick. Daugelis blynų mišinių yra labai panašūs į Bisquick ir juose yra miltų, rauginimo, druskos ir hidrinto aliejaus. Tačiau blyškių mišinių sudėtyje gali būti šiek tiek daugiau cukraus, todėl saldesnis galutinis produktas. Jie keičia “Bisquick”, geriausiai tinka saldžiosioms duonėms, bandelėms ir kepiniams, o ne pikantiškiems patiekalams.

Išmatuokite 2 puodelius blynų mišinį į maišytuvą, norėdami pagaminti sausainius. Įpilkite 1/2 puodelio pieno ir kitų pagardų, pavyzdžiui, česnako arba cinamono. Lėtai maišykite mišinį, kol jis visiškai sumaišomas. Negalima permaišyti, nors, ar sausainiai pasirodys kietas. Išmeskite cukrų, jei receptas tai reikalauja.

Uždenkite tešlą rankšluosčiu ir palaukite penkias minutes. Šis laukimo laikas išlygina tešlą, todėl ją lengviau išvynioti.

Miltus paverskite darbiniu paviršiumi ir ištirpinkite tešlą iki 1 colio storio. Supjaustykite tešlą į kvadratus arba pleištus arba supjaustykite slapuko pjaustytuvu arba stikliniu, kad supurtumėte sausainius. Sausainiai dedami ant slapukų lapo, išdėstyti mažiausiai 1 colio atstumu.

Kepkite 10-12 minučių, esant 350 laipsnių Fahrenheitui, iki aukso rudos spalvos. Leiskite sausainiams šiek tiek atvėsti prieš patiekiant.