Kaip padidinti moterų seksualinį judėjimą po vaiko gimimo

Laikas po gimdymo yra džiaugsmingas ir emocinis laikas. Po devynių ilgų nėštumo mėnesių, jūs labai pasveikinsite savo kūdikio atvykimą. Tai gali pasirodyti neįmanoma, kad viskas, ko jums gali prireikti tiems dienoms, kai vis dar esate nėščia. Deja, laikas po gimdymo dažnai reiškia drastišką jų seksualinio potraukio pasikeitimą. Nors dauguma moterų — ir vyrų — tikisi pokyčių seksualiniame gyvenime iš karto po vaiko gimimo, nes savaitės virsta mėnesiais, todėl abiem partneriams yra įdomu įdomu, kada ir kada viskas sugrįš į normalią .

Pasitarkite su savo gydytoju. Niekada neturite manyti, kad libido praradimas yra jūsų galvoje. Pasitarkite su savo gydytoju, kaip pasikeitė jūsų lytinis potraukis nuo gimimo. Jūsų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas gali padėti išvengti fizinių problemų, taip pat įtikinti jus, kad po gimimo normalus lytinis potraukis yra normalus.

Susitvarkyti su nuovargiu. Nap dienos metu arba paprašykite savo partnerio perimti kai kuriuos naktinius pašarus, kad galėtumėte gauti pakankamai poilsio. Negalima laukti lyties, kai esate miegas, kurio nepasieki.

Pašalinkite slėgį. Sąžiningai kalbėkitės su savo sutuoktiniu apie seksualinio disko trūkumą. Atminkite, kad jis yra ir naujas tėvas, ir greičiausiai patiria ir daugybę prieštaringų emocijų. Pasitikrinkite savo sutuoktinį, kad jis atrodo patrauklus ir stengiasi padidinti savo lytinį potraukį, gali sumažinti spaudimą tiems abiems.

Pasiruoškite seksui. Prieš pataikydami ant lakštų, pasimėgaukite šilta vonia, stikline vyno ar visko kito, kad padėtumėte atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti. Šis pasiruošimo darbas tipas gali atrodyti kaip laiko švaistymas, tačiau svarbu padėti jūsų kūnui pereiti nuo “mamytės” režimo į žmoną ir meilužį.

Naudokite tepalą. Sunku tikėtis skausmingo dalyko. Hormoniniai pokyčiai po gimimo gali sukelti lytinius santykius nepatogiai. Tepimo pridėjimas gali palengvinti diskomfortą ir padaryti seksą maloniam.

Tiesiog padaryk tai. Sekso vartai yra sudėtingi, o kartais, jei nenaudojate, prarandate. Jums gali tekti eiti į priekį ir turėti lytinių santykių kartais net tuomet, kai nesusidėsi nuotaika. Niekas nesitikima, kad dalyvausite kažkuo, ko nenorite daryti, bet kartais reikia šiek tiek pakreipti, kad libido grįžtų į pavarą. Kai tik įsivaizduosite, kad nėra nuotaikos, galite tiesiog sužinoti, kad mėgaujuosi savimi.