Kaip padidinti metabolizmą hipotiroze

Nepakankama skydliaukė ar hipotirozė yra būklė, kuri žymiai sulėtina jūsų metabolizmą. Jūsų skydliaukė, esanti kaklo priekyje žemiau balso dėžutės, yra endokrininės sistemos dalis. Ši sistema yra atsakinga už hormonų gamybą, saugojimą ir išleidimą į kraują, kad būtų reguliuojami keli procesai, įskaitant širdies ir nervų sistemos funkcijas, svorį ir medžiagų apykaitą. Kai kurie vaistiniai preparatai, operacijos, jodo trūkumas ar liaukos uždegimas gali sukelti šią būklę, o kai pasireiškė hipotirozė, turite gydymą visą gyvenimą, kad galėtumėte valdyti simptomus. Padarykite gyvenimo būdo pokyčius, kad papildytumėte šios būklės gydymą, kad padėtumėte pagerinti medžiagų apykaitą.

Pasitarkite su gydytoju dėl vaistų intervencijos gydymo. Pirmoji hipotirozės gydymo linija yra sintetinis tiroksino vaistas, kurio hormonai gali pakeisti jūsų skydliaukė nepakankamai. Kadangi jūsų metabolizmą skatina darbo skydliaukė, vaistų vartojimas gerokai pagerins jūsų medžiagų apykaitą. Aptarkite šią galimybę su savo gydytoju, bet taip pat ištirkite papildomas maistinių pokyčių, papildų ir fizinių pratimų galimybes, kad pagerintumėte medžiagų apykaitą.

Pratimai 30-60 minučių per dieną. Fizinis aktyvumas natūraliai padidina jūsų medžiagų apykaitą, taip pat padeda išlaikyti sveiką jūsų sveikatą. Pradėkite naudotis, jei nenaudojate 30 minučių pėsčiomis tris kartus per savaitę. Kiekvieną savaitę padidinkite vaikščiojimo laiką ir dienas, kol treniruojate mažiausiai penkias dienas per 60 minučių. Pridėkite savo treniruočių įvairovę įtraukdami treniruoklių klases, jėgos treniruotes ar lankstumą ir tempimą.

Gerti žaliosios arbatos ir daug vandens kasdien. Žalioji arbata yra termogenezinis maistas, kuris stimuliuoja jūsų medžiagų apykaitą ir kūną, todėl jūs sunaudote kalorijas. Vanduo išlaiko hidrataciją per dieną ir nereikalauja papildomų kalorijų. Gerkite aštuonis iki 10 stiklines vandens per dieną ir du 8-oz. Porcijos žaliosios arbatos, siekiant padidinti savo metabolizmą.

Valgykite vitaminus turinčių maisto produktų. Dėmesys B grupės vitaminams, kurie yra svarbūs reguliuojant jūsų metabolizmą. Įmaišykite visą savo grūdus, pavyzdžiui, kviečių duoną, sustiprintą grūdą ar žuvį, kiaušinius ir mažai riebalų pieną, kad gautumėte pakankamai B komplekso vitaminų.

Pridėti pūslelių papildą. Šlapimo pūslė yra žolelių priedas, kuriame yra jodo, kuris aktyvuoja mažą skydliaukę. Skiriant mažą skydliaukę, išgerkite po 600 mg vieną ar tris kartus per parą. Pasitarkite su savo gydytoju, prieš pradėdami vartoti šį priedą, kad užtikrintumėte savo sveikatos būklę.

Virkite su grynaisiais kokosų aliejumi. Kokosų aliejus natūraliai pagreitina jūsų metabolizmą, kai jis naudojamas reguliariai. Pirkite pirmojo spaudimo tipo, kuris neturi cholesterolio ar hidrinimo. Jis sudėtyje yra riebalų, taigi jį naudoti taupiai, kaip akcentą kepinti vietoj įprasto augalinio aliejaus. Valgykite šaukštą, sumaišytą su vandeniu, kasdien, prieš treniruotes, kad padidintumėte savo energiją. Įpilkite kokosų aliejaus kaip sveikos mažai sočiųjų riebalų dietos dalį.