Kaip padaryti namų veido valiklius riebiai odai

Remiantis “MedlinePlus”, JAV Nacionalinės medicinos bibliotekos paslauga, svarbiausias dalykas, kurį galite padaryti riebiai odai, turi būti švarus, naudojant bevalio valikliu. Namų veido raukšlių užpildymas riebiai odai užtikrina, kad nenaudojate jokių dirginančių ingredientų, kurie gali pabloginti būklę. Savo knygoje “Natūraliai odos priežiūros” Sue Dolan rekomenduoja valyti riebią odą su sutraukiančia medžiaga, tokia kaip raganos lazdyno ekstraktas arba obuolių sidro actas. Kartu su švelniu muilu ir drėkintuvu, šie ingredientai valo poras ir pašalina aliejaus perteklių, nepanaikindami odos natūralių savybių.

Į skystą maišytuvą įpilkite skystojo kapsulės muilo ir daržovių glicerino. Maišykite, kol gerai sumaišomas. Šis mišinys sudaro švelnią pagrindą natūraliems veido valikliams.

Pridėkite raganos lazdelės ekstraktą, natūralų įtrūkimą, kuris padeda sumažinti naftos perteklių. Įmaišykite muilo ir glicerino mišinį, kol gerai sumaišysite.

Sumaišykite obuolių sidro actą, kitą natūralų įtrūkimą, kuris padeda išlaikyti pusiausvyrą odos pH lygiu ir apsaugo nuo perteklinio aliejaus gamybos.

Įpilkite eterinio aliejaus ir vėl maišykite, kad sujungtumėte. Riebiams odai pasirinkti citrusinių eterinių aliejų, tokias kaip citrina, apelsinas, neroli, greipfrutas ar kalkės. Cypress ar eukalipto aliejus taip pat gali būti naudingas riebi oda.

Perkelkite namų veido valikliu į stiklinę arba plastikinę laikymo buteliuką ir laikykite vėsioje, sausoje vietoje. Jei norite naudoti, švelniai masažuoškite veidą, naudodami apskrito judesio rankomis, ir praskalauti švelniu vandeniu.