Kaip padaryti isagenix 9 dienų valyti

“Isagenix” 9 dienų valymo ir riebalų deginimo sistema parduodama kaip svorio papildoma priemonė, skirta padėti jums prarasti iki septynių svarų per devynias dienas, atsižvelgiant į Isagenix svetainę. Į paketą įeina valgio pakaitalai, papildai, užkandžiai, programų vadovas, matavimo juostos ir CD, paaiškinantis valymo svarbą. 2010 m. Gruodžio mėn. Ji parduodama 174 USD. Vartotojų ataskaitose teigiama, kad dauguma maisto papildų nėra reguliuojami, todėl juos svarbu naudoti atsargiai. “KVS12 Heartland News” toliau praneša, kad ilgalaikiai “Isagenix” programos padariniai nėra aiškūs.

Užbaigus dviejų savaičių paruošimo procedūrą, paruoškite savo kūną 9 dienų valymui. Imk 1 iki 2 uncijos. “Ionix Supreme” papildo. Pakeiskite du valgius “IsaLean” kratine ar sriuba, geriausiai pusryčiais ir vakariene. Turėkite sveikų, didelį pluoštą, mažai riebalų pietus, kurie yra maždaug 400-600 kalorijų, pavyzdžiui, vištienos krūtinėlės, daržovių ir salotų.

Gerti 4 oz. Maitinimo papildymo “Išvalykite gyvenimą” keturis kartus per dieną “Valykite dienas” – tai programos 1 diena ir 2 diena. Arba sujunkite 4 uncijos. “Išvalyti gyvenimui” su 8 uncijos. Išvalyto vandens ir gėrimų.

Visą dieną valgykite iki šešių “Isagenix” užkandžių “Išvalykite dienas”. Tai padės jums pajusti visą dieną, kontroliuos cukraus kiekį kraujyje ir troškimą.

Pakeiskite pusryčius ir vakarienes nuo 3 iki 7 d. Su “IsaLean” kepsniais ir sriuba. Sumaišykite du “IsaLean” sriubos šaukštelius arba sumaišykite miltelius su 8 oz. Vandens, tada sumaišykite su ledu. Turėkite sveikų pietų, kuriose yra apie 400-600 kalorijų, pavyzdžiui, kalakutienos krūtinėlę su brokoliais ir salotomis.

Tęskite iki šešių “Isagenix” užkandžių nuo 3 iki 7 dienos iš 9 dienų valymo.

Valymo metu imkite “Natural Accelerator” kapsulę du kartus per dieną. Paimkite vieną kapsulę ryte ir kitą pietų dalį.

Pratimai bent 20 minučių kasdien. Deginkite kalorijas, siekdami širdies ir kraujagyslių veiklos, pavyzdžiui, plaukimo, pėsčiųjų, dviračių ir bėgimo. Pabandykite naudotis savo tiksline širdies ritmo zonoje (žr. Ištekliai).

Visą 9 dienų valymą gerkite daug vandens, ypač “Cleanse Days” ir treniruočių metu. Tikslas maždaug 100 oz. Remiantis Cleanse Trim, vanduo padės atskiesti priemaišas, nes jie pašalinami iš jūsų kūno ir užkietų.

Užbaikite dar dvi “Švarios dienas” 8 ir 9 dieną kartodamos 2 ir 3 žingsnius.