Kaip nustoti valgyti cukraus ir miltų

Panašu, kad maisto produktų tendencijos pasikeičia nuo to, kuris skatina bet kokio tipo angliavandenių vartojimą į tą, kuris teikia naudos sveikiems grūdams ir šalina rafinuotus baltuosius miltus ir cukrų. Rafinuoti balti miltai ir rafinuotas baltasis cukrus sukelia greitą cukraus kiekį kraujyje ir padidina perdirbtiems maisto produktams tuščias kalorijas. Nesvarbu, ar bandote gyventi mažai angliavandenių gyvenimo būdo, ar bandote valgyti daugiau maistinių medžiagų, gali būti daug būdų pašalinti cukrų ir miltus iš savo dietos.

Valgykite daržoves vietoje makaronų. Naudokite daržovių minkštiklį arba aštrių peilį, kad supjaustytumėte plonus, makaronu panašias cukinijos juosteles ir virkite keletą minučių, kol pasigirsta. Valgyk su savo mėgstamais makaronų padažais. Supjaustykite spagečių skvošą pusiau ir virkite 350 laipsnių kampu, kol minkštas, apie 45 minutes. Naudok šakę, kad atskirtumėte pastačių siūlus ir naudotumėte makaronus vietoj tradicinių patiekalų.

Nenaudokite soda. Vidutinė soda gali būti 40 gramų cukraus. Dieta sodas turi dirbtinius cukrus, kurie gali neigiamai paveikti kai kuriuos žmones. Pasirinkite gėrimus, tokius kaip vanduo ir arbatos su mažu cukraus kiekiu.

Valgyk daugiau šviežių vaisių, kurie yra neperdirbti maisto produktai. Konservuoti arba supakuoti vaisiai dažnai yra daug cukraus. Tas pats pasakytina apie vaisių sultis. Valgykite maisto produktus, kurie yra kuo artimesni jų natūralioms būsenoms.

Padarykite savo paukščius ir padažus, susimaišiusius su šaknų šaknimis, išplautais daržovėmis ar grietine. Dauguma salotų ir padažų juose yra miltų ir cukraus.

Valgykite kepta arba kepta mėsa, o ne kepta. Kepimas dažniausiai apima gaudymą maisto produktuose miltais, kad jiems būtų suteikta traškia danga. Kepimas ir grilis leidžia kepti mėsą be miltų.

Pasirinkite kviečių duoną. Valgyk duonos, pagamintos iš lino miltų, pupelių, sojos ar kitų alternatyvių miltų, kurie nėra gauti iš kviečių.

Venkite pyragaičių, pyragaičių ir kitų dykumų, nes dažniausiai pagrindiniai ingredientai yra miltai ir cukrus. Valgykite vaisių, kai trokštate saldumynų, arba eksperimentuokite su be cukraus ir be miltų desertais. Pasirinkite riešutus vietoj saldainių ar pyragų.