Kaip numesti svorio, vartojančios 1200 kalorijų per dieną

Kaip prarasti svorio, vartojant 1200 kalorijų per dieną, yra daug, kaip ir bet kokio kito tipo dietos. Jūs žiūrite, ką valgote, didindami energijos sąnaudas, kad skatintumėte svorio mažėjimą. Tačiau pagal Nacionalinius sveikatos institutus 1200 kalorijų dieta yra rekomenduojama tik moterims. Vyrai neturėtų sunaudoti mažiau nei 1500 kalorijų per dieną, nebent jie rūpintųsi medicinos darbuotojais.

Pasitarkite su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju. Prieš pradedant bet kokią dietą, netgi tiems, kurie tariamai yra medicininiai arba maistingi, jie rekomenduoja pasikalbėti su gydytoju ar dietologu.

Nustatykite tikslą. Klinikoje “Cleveland Clinic” nurodoma, kad turite nustatyti svorio tikslą svorio ir laiko atžvilgiu. Jei tikitės prarasti 25 svarus, taip pat turite nustatyti, kiek laiko jūs norėtumėte tai padaryti. Tačiau šis tikslas turi būti pasiektas, taigi teigiama, kad norite prarasti 25 svarus. Per mėnesį gali būti gana didelis, nes tai gali būti beveik 7 svarai. Savaitę, kuri yra 5 svarai. Daugiau nei rekomenduojama sveikam svorio netekimui.

Nustatykite, kiek kalorijų deficito sudaro 1200 kalorijų per savaitę. Moterims pradėkite vertinti savo dabartinį kalorijų poreikį: [(4,35 x svoris svarais) + (4,7 x aukštis coliais) – (4,7 x metų) + 655] x 1.2. Tuomet išskaičiuojate 1200 kalorijų iš viso. Jei nustatysite, kad jūsų kasdieninis kalorijų poreikis yra 1750 kalorijų, valgant 1200 kalorijų per dieną, kalorijų deficitas yra 550 kalorijų, todėl savaitę padidėja 3850 kalorijų. Tai reiškia, kad svorio netekimas viršija 1 svarą, nes, remiantis Nacionaliniais sveikatos institutų duomenimis, 3,500 kalorijų yra lygus 1 svarui riebalų.

Valgykite pusryčius su daugybe skaidulų. “High-fiber” pusryčiai yra svarbi bet kokios dietos dalis, pataria Harvardo medicinos mokyklai. Net 1200 kalorijų dieta turėtų prasidėti pusryčiais, kurių sudėtyje yra daug skaidulų. Didelio pluošto grūdai, sumaišyti su pluoštinių vaisių, tokių kaip obuoliai, kriaušės, bananai, mėlynės ir avietės, gali būti daug skaidulų.

Valgyk sveikas, subalansuotas pietus. Jei norite išlaikyti mažai kalorijų, laikykitės daržovių, ankštinių daržovių, grūdų pasterų ir liesos mėsos gabalėlių. Įsitikinkite, kad išmatuojote porcijas, kad būtų galima apskaičiuoti kalorijų vartojimą valgio metu.

Valgyk lengvą vakarienę. Gaukite baltymų iš žuvų, naminių paukščių ar ankštinių daržovių, be to, įsitikinkite, kad jose yra daug daržovių ir nesmulkintų grūdų, nes jie natūraliai mažai kalorijų. Tai turėtų padėti išlaikyti maždaug 1200 kalorijų per dieną.

Palikite užkandžių kambarį. Pusryčių ir pietų užkandis gali padėti palikti badą, todėl palikite kalorijų kambarį keletą užkandžių, pavyzdžiui, vaisių, daržovių, mažai riebių pieno ir netgi riešutų.

Atkreipkite dėmesį į tai, ką jūs geriate. Kadangi kalorijų suvartojimas yra maždaug 1 200 kalorijų, atkreipkite dėmesį į tai, ką vartojate. Daugelyje sulčių, sodų ir kavos yra daugiau kaip 100 kalorijų vienai patiekalai, todėl gali padidėti kalorijų suvartojimas per 1200 kalorijų.

Venkite maisto produktų, kuriuose yra daug cukraus ir kurių sudėtyje yra daug riebalų, ragina nacionalinius sveikatos institutus. Šiuose produktuose paprastai yra daugiau kalorijų nei švieži vaisiai, daržovės ir sveiki grūdai.

Skatinkite papildomą svorio netekimą su pratimais. Galite padidinti savo kalorijų deficitą ir taip skatinti dar didesnį svorio netekimą, naudojant treniruočių programą net su 1200 kalorijų dieta. Nacionaliniai institutai rekomenduoja treniruotis tris dienas per savaitę tris dienas. Mayo klinika rekomenduoja nuo 30 iki 60 minučių daugiausiai savaitės dienų. Aptarkite, kokia parinktis Jums geriausiai tinka medicinos specialistui.

Apsvarstykite galimybę pradėti svorio kritimo žurnalą. Svorio netekimo žurnalas gali padėti jums sekti jūsų suvartojamą kalorijų kiekį palaikyti 1,200 kalorijų dietą, taip pat įvertinti kalorijų kiekį, kurį deginsite mankštos metu.