Kaip numesti svorio po nėštumo natūraliai ir greitai

Bandant numesti svorį po gimdymo gali būti sudėtingas procesas, bet jūs galite prarasti savo nėštumo svorį nenaudodami žolelių ir papildų. Pasak Mineapolio sveikatos ir šeimos paramos departamento, vidutinė moteris, kuri pradeda nėštumą normalaus svorio metu, praranda tik 80 proc. Savo svorio nėštumo metu, o nutukusi moteris tik praranda 60 procentų savo nėštumo svorio. Grįžimas į jūsų nėštumo svorį gali padėti jums jaustis geriau apie save, suteikti daugiau energijos rūpintis savo kūdikiu ir išvengti kai kurių pavojų sveikatai, susijusius su antsvoriu ar nutukimu.

Nustatykite, ar esate fiziškai pasiruošęs numesti svorį po gimdymo. Nėštumo svetainė “Baby Center” rekomenduoja laukti, kol po šešių ar aštuonių savaičių patikrinimo pradėsite mitybą.

Nuspręskite savo tikslo svorį. Jei prieš nėštumą esate sveiką svorį, nustatykite tikslą iki nėštumo svorio. Jei prieš nėštumą turite antsvorio, paprašykite savo gydytojo arba akušerio, kad jūsų amžius ir svoris būtų sveiki.

Jei žindote kūdikį, valgykite nuo 1800 iki 2200 kalorijų per dieną, kad užtikrintumėte tinkamą mitybą kūdikiui. Jei maitinate krūtimi, valgykite mažiausiai 1200 kalorijų per dieną. Abu šie kalorijų lygiai leis jums prarasti apie 1 iki 2 svarų per savaitę, todėl gana greitai pasieksite savo tikslą. Jūsų kalorijų poreikiai gali skirtis nuo šių sumų, todėl kreipkitės į savo gydytoją arba dietologą, kiek kalorijų jums reikia sveikam svorio netekimui.

Kiekvieną dieną planuokite tris maži kalorijų valgius, kad būtų natūralus, o ne perdirbtas maistas. Pasirinkite natūralius pusryčių maisto produktus, tokius kaip avižos, slyvos ar susmulkintos kviečių grūdų ar kiaušinių baltos omelets. Pasirinkite pietų patiekalus, kurių sudėtyje yra visa grūdų duona ir apsiaustai, kepta vištiena arba jūros gėrybės, žalios salotos ir vaisiai. Užpildykite pusę savo vakarienės lėkštelės su daržovėmis ir vaisiais ir ketvirtadalį savo plokštelės naudokite liesos baltymui, o vieną ketvirtadalį savo plokštelės už visą grūdelį.

Venkite aukštos kalorijų turinčių maisto produktų, kurie jus neužpildo. Valgydami desertus, šokoladinius saldainius, traškučius ir kepinius, jums bus sunku išlaikyti jūsų kalorijų kiekį svorio netekimui. Pasirinkite mažai kaloringus vaisius kaip desertus, kepinius arba keptas bulves giliai keptaose maisto produktuose.

Įtraukti pratimą į savo dieną. Paimkite kūdikį pasivaikščioti kuprine arba tvirtu vežimėliu arba pasimatuoti vaikščioti pietų metu. Pakelkite svorį kas antrą dieną kūdikio napo metu arba pirmą kartą ryte.

Pasverkite apie vieną kartą per savaitę. Reguliarus įregistravimo laikas skalėje leis jums stebėti savo svorio netekimą ir užtikrinti, kad jūs numarintumėte svorį tinkamu greičiu po gimdymo.