Kaip numesti svorio griežtą biudžetą

Kai pažvelgsite į treniruoklių būstinės, registracijos mokesčius ir treniruoklių įrangą, galite jaustis kaip svorio praradimas ir beveik neįmanoma įlipti, nesiekiant pinigų krūvos. Laimei, jūs turite kitų prieinamų, patogių variantų, kurie padės jums išstumti svarų nepaliesdami jūsų piniginės stygos. Su šiek tiek pastangų, planavimo ir drausmės, kartu su sveikos mitybos, galite realiai tikėtis prarasti vieną ar du svarus per savaitę, kaip jūs dirbate, kad realizuotumėte savo idealų svorį.

Pasivaikščiokite arba važiuokite aplink savo kaimynystėje arba vietiniame bėgyje 30 minučių daugiausiai savaitės dienų. Jei anksčiau nesinaudojote, pradėkite nuo 15 minučių ir pradėkite dirbti. Šis aerobinis pratimas padės jums deginti kalorijas ir pagerinti savo aerobinį pajėgumą.

Atsparumo traukinys su kūno svorio pratybų, kaip pushups, sit-ups, triceps dips, lunges ir pritūpimai. Atlikite nuo 8 iki 12 kartų kiekvieną pratybų treniruotę kiekvieną savaitę. Atsparumo treniruotės padidins jūsų raumenų masę, leidžiančią jums sušvelninti daugiau kalorijų.

Gerti bent 64 oz. Vandens kiekvieną dieną. Vanduo prisideda prie visų jūsų ląstelių procesų, todėl padeda efektyviai metabolizuoti. Vanduo taip pat yra kalorijų neturintis ir yra sveikesnė alternatyva aukšto kaloringumo gėrimams, kurie gali pakenkti nepageidaujamiems svarais.

Miegokite aštuonias valandas kiekvieną naktį. Kai būsite gerai pailsėję, turėsite daugiau energijos, kad galėtumėte vykdyti ir veiksmingai atlikti užduotis. Pakankamas miegas taip pat sumažina norą vartoti daugiau kalorijų ir maisto, kai esate pažadėjęs.