Kaip natūraliai padidinti apyvartą odai

Oda, didžiausias kūno organas, susideda iš epidermio ir dermos sluoksnių, kurie apima jūsų išorinį kūną. Oda suteikia jums liesties stebuklus, kuriuos gali apsunkinti bloga apyvarta. Natūraliai galite padidinti apyvartą prie odos per pagrindines veiklas.

Veikla

Pratimai už 25-30 minučių aerobiniu greičiu tris dienas per savaitę. Įtraukite du ar tris žemo intensyvumo pasivaikščiojimus ar veiklą. Fizinis įtvirtinimas, kuris padidina širdies ritmą, atveria plaučius ir perkelia kraują aplink kūną, suteikia optimalų cirkuliacinį stiprintuvą prie odos. Pasibaigus pratimui, atkreipkite dėmesį į patrauklią rožinę spalvą, kuri atsiranda ant veido. Tai yra sveikus natūralaus kraujo tėkmės ir apyvartos padidėjimo rezultatas, atsirandantis su pratimais, pažymi svetainė AcneSkinCareSite.com.

Aktualijos agentai

Dują karštu vandens srove vieną ar dvi minutes, tada nedelsdami vieną minutę perjunkite į šaltu vandeniu. Užpildykite šį ciklo trukmę iki keturių ar penkių kartų, kad deguonimi susimaišytų ir išstumtų odą. Kiekvieną dieną galite naudoti hidroterapiją, kad padidintumėte kraujotaką į odą, nesukelia neigiamo šalutinio poveikio; vartokite capsicum infuzuotų aliejų ir kremų vietomis du kartus per dieną. Venkite akių ir jautrių odos sričių. Capsicum, dažniausiai cayenne, buvo naudojamas viduje ir išorėje nuo seniausių laikų, kad padėtų apyvartai. Jis gerai žinomas dėl savo stimuliuojančių ir antiseptinių veiksmų, teigia OrganicNutrition.co.uk.

Papildomi agentai

Imbieras gali būti vartojamas kaip tabletė, kaip rekomenduojama etiketėje arba vartojama visą receptų dalį. Imbiero šaknis stimuliuoja audinius kūne, siekiant padidinti kraujotaką ir mažinti uždegimą, siūlo Nacionalinį nemokamos ir alternatyvios medicinos centrą. Valgykite svogūnus ir česnakus 2-3 kartus per savaitę. Abi suteikia sieros junginius, kurie teigiamai veikia kraujotaką ant odos, rekomenduoja JAV maistinių medžiagų ir žolių tyrinėtojas. Naudok rozmariną receptuose arba vietiniu būdu kremais ir aliejumi. Papildomą ginkmedžio bilobą galima įsigyti kapsulėse, atsižvelgiant į gamintojo nurodymus. Ši žolė, kuri buvo naudojama daugiausia siekiant padidinti kraujo pritekėjimą į smegenis, taip pat padidinti kraujotaką į odą.