Kaip mokyti kaip UFC kovotojas

“Ultimate Fighting Championship”, vadinamas “UFC”, yra viena iš sparčiausiai augančių sporto šakų pasaulyje. Siekdami kovoti už sėkmę, kariškiai kovotojai dažnai siekia imti UFC kovotojus. Fitneso pramonė taip pat siūlo “UFC” kovotojų treniruotes žmonėms, kurie nori statyti jėgą ir fitnesą, be būtinybės dalyvauti kovoje “nuo galvos iki galvos”.

Sukurkite savo ištvermę reguliariais intervalais. UFC kovotojai nesudaro ištvermės su pratęstu judesiu ar dviračiais valandomis. Fiziniams kovos reikalavimams reikalingi pakartotiniai intensyvios sprogstamosios energijos srautai. UFC kovotojas Jonny “Kaulai” Jonesas ištveria, vykdydamas intensyvų jėgos darbą grandinės treniruotėse. Norėdami sekti Jones’o treniruotę, dar kartą atlikite 10 šuolių su šautuvu, 25 pėsčiųjų hantelio lunges ir 10 hantelius. Norėdami sukurti ištvermę, atlikite šiuos pratimus vienas po kito, su 30 sekundžių poilsio tarp rinkinių. Mokymo sesija susideda iš penkių skirtingų rinkinių, kiekviena grupė turi atskirą raumenų grupę.

Padidinkite savo nužudymo jėgą su specialiu stiprumo mokymo režimu. UFC sunkiasvoris čempionas Brockas Lesnaras atlieka svorio treniruotę keturias dienas per savaitę, kad galėtum stiprinti ir valdyti. Norėdami sekti Lesnaro treniruotės režimą, sufokusuoti dieną ant krūtinės ir tricepso, o kitą dieną dirbti nugaros ir bicepo raumenyse. Stiprinti pečius trečią dieną, o kojas – ketvirtą dieną. Kai svoris treniruojamas, naudokite sėdynių spaudimą, tricepso kritimo ir plaktuko garbanos. Įprastoje treniruotės dieną Lesnaras atlieka šešias skirtingas pratybas toje pačioje raumenų grupėje. Nuo šešių iki dešimties pasikartojimų sudaro rinkinį, kurį sudaro trys ar keturi kiekvieno pratybų komplektai.

Spar reguliariai išpuoselk savo kovos techniką ir įgūdžius. “Sparring” vysto savo jėgą ir ištvermę pagal narvų kovos sąlygas ir rengia techninius įgūdžius. UFC kovotojas Kenny Florianas pataria, kad sparringas turėtų pasiekti pusiausvyrą, leidžiančią dirbti su technika, nesukeliant sužalojimų ir žalos, kurios gali būti palaikomos narvelio kova. Pasidarykite maišą arba pasirinkite sparring partnerius, kurie patikrins jus be sužalojimo pavojaus. Pasirenkant “Sparring” partnerius, kurie jums patinka, treniruotės metu galite padidinti energiją ir motyvaciją. Florianas rekomenduoja susikoncentruoti į skirtingus metodus konkrečiomis dienomis, kad būtų galima keistis sparring sesijos metu.

Kurkite savo mokymus tinkama dieta ir hidratacija. UFC kovotojai reikalauja angliavandenių tiekimo, kuris aprūpina energiją karšto kova. UFC kovotojas Danas Hardyas rekomenduoja vartoti gerus riebalus, tokius kaip žuvų taukai ir kokosų aliejus, ir išlaikyti tinkamą hidrataciją. Prieš treniruotę į gerą maistą įeina makaronai, keptos bulvės, liesa mėsa ir daržovės. Laikykite save hidratuotu. “Hardy” gėrė 2 litrus vandens dienomis, o rungtynių dieną jis gali padidėti iki 6 litrų.