Kaip marinuoti tilapiją

“Tilapia” yra balta, su lengvu skoniu pagaminta žuvis, kuri prisipildo marinato skonio. “Marinating” prideda mėsos ir žuvies skonį ir drėgmę, nepriklausomai nuo virimo metodo. Malatizuojant tilapiją, geriausių rezultatų pasiekia skonių pusiausvyra ir trumpas mirkymo laikas.

Marinato ingredientai

“Marinating” leidžia eksperimentuoti su skonio pasirinktimis, kai gamina žuvis. Citrusiniai vaisiai puikiai tinka ir tilapijai ir kitoms lengvosioms žuvims. Citrininės, oranžinės ar laimų sultys suteikia rūgštinį elementą prie marinato. Balansuokite citrusinių vaisių alyvuogių arba rapsų aliejaus skonį. Dėl papildomo skonio pridėkite savo mėgstamų žolelių ir prieskonių – česnako, imbiero, kajennų paprikos, raudonėlių, krapų ir žiedadulkių – papildydami kitus marinatų ingredientus. Dėl kreminio marinato, naudokite paprastą jogurtą, kaip pagrindą kvapiosioms medžiagoms. Kiti ingredientų variantai yra aromatizuoti actai, vynas, sojos padažas ar salotos padažu.

Marinato paruošimas

Naudokite keletą pagrindinių ingredientų marinadei, kad išvengtumėte per daug konkuruojančių skonių. Sumaišykite ingredientus iš plastiko, stiklo ar nerūdijančio plieno dubenėlio, išbandydami skonį, kaip jūs einate, kad nustatytumėte daugiau ingredientų. Jei naudojate ingredientus, tokius kaip šviežios žolelės arba daržovių gabalėliai, išmaišykite mišinį į maisto perdirbimo įmonę kartu su skystais ingredientais, kad integruotumėte skonį.

Mirkymas žuvis

Maritalijoje paverskite tilapiją, kad visos pusės būtų apvilktos kvapiosiomis medžiagomis. Jums nereikia milžiniško marinato kiekio, bet jūs norite pakankamai, kad žuvis visiškai padengtų. Marinuojančių žuvų konteinerį padėkite į šaldytuvą, kad išvengtumėte sugadinimo. Marinatų skysčiuose mirkykite žuvis ne ilgiau kaip 30 minučių. Dėl lengvo tilapijos skonio, žuvų skonio pritraukimui dažnai pakanka 15 minučių.

Pasiruošimas kepimui

15- 30 minučių marinuojant tilapiją, pašalinkite žuvį iš skysčio. Laikas procesas, kad jūs esate pasiruošę virti tilapiją iš karto po traukimo iš marinato. Pavyzdžiui, jei jūs kepate žuvį, užveskite grilį, kai pradėsite marinuoti tilapiją, todėl grilis bus pakankamai karštas. Tai maksimaliai padidina skonį ir sumažina žuvų mieguksmingumo tikimybę. Išmeskite likusį marinatą, kurį naudojate su žaliu žuviu. Padarykite šviežią marinato partiją, jei ketinate kepti daugiau kvapiosios medžiagos.