Kaip kepti šoninį šoną

Kai galvojat apie šoninį kepsnį, galėtumėte pagalvoti apie fajitas, troškinius ar kitus patiekalus, kuriuose nebrangūs mėsos gabalai yra lėtai paruošti, kol jie praranda savo pluoštinę tekstūrą. Šoninis kepsnys yra kieta ir griežta mėsos supjaustymas iš apatinių karvių dalių, tačiau jei jūs lėtai viriate ar marinuojate savo šoninį kepsnį, pastebėsite, kad tai stebėtinai nuostabus. Skrudinta šoninė kepsnys paprastai valcuoja arba įdaru, nes kepsnių porų skonis puikiai tinka įvairiems skoniams, pavyzdžiui, česnakams, skrudintiems pipirams ar netgi mozzarella sūriui.

Įkaitinkite orkaitę iki 350 laipsnių.

Tepkite alyvuogių aliejų abiejų šoninių šoninių pusių puselėmis, tada iškepkite itališkus prieskonius ar kepsnų padažas abiejose kepimo pusėse.

Išdėstykite prosciutto griežinėliais, paskui mocarelos arba provolono gabalėliais.

Skrudintus grybus ir smulkintus česnakus pabarstykite lygiu kepsnys. Jei naudojate grybus ir česnaką, įdarykite skrudintų raudonųjų pipirų juosteles.

Supilkite keptuvę sandėliu į kepimo formą ir susikabinkite ją prie galų, o viduryje – virtuvinę virvę.

Iškaitinkite kietą kietą keptuvę ant vidutinio aukšto šilumos ir iškepkite kepsnį. Tai sulankstys sultis.

Padažykite kepsnį į broilerių indelį arba palikite jį ketaus keptuvėje, jei norite. Įdėkite indą į orkaitę ir kepkite kepą vienai valandai. Praėjus vienai valandai, kepkite kepimo temperatūrą mėsos termometru. Vidinė temperatūra turi būti 160 laipsnių. Jei jis yra mažesnis nei 160, kepkite keptuvę atgal į orkaitę ir virkite dar 5 minutes, tada vėl pakartokite temperatūrą. Pakartokite, kol kepinys yra visiškai virtas.

Leiskite kepsnysi stovėti 10 minučių, prieš jį supjaustykite. Pernelyg greitai supjaustyti keptuvę leis sulčių ir sūrio išeikvoti.