Kaip kepti kiaulienos nugarą ant weberio grotelės

Pirmasis daugelio “Weber” medžio anglių ir grilių naudotojų instinktas yra supjaustyti mėsą ant viryklės grotelės tiesiai virš akmenų ir jį užberti, kol tai bus padaryta. Vis dėlto storas, ilgai supjaustytas kiaulienos išspaudas reikalauja daugiau atsargumo ir kantrybės prieš grikinimo procesą ir jo metu. “Weber” grotelių virdulio formos puikiai tinka netiesioginio kepimo kepimui lėčiau, kai degintieji anglys yra ant grotelių šonų, o kilpelė sėdi virš akmens anglių neturinčios zonos virdulio centre.

Sumaišykite rudojo cukraus ir sausų pagardų nedidelį plastikinį dubenį, sulaužydami visus gumulėlius šakute, kol viskas bus kruopščiai sumaišyta. Tai sudaro sausų riebalų pagardų.

Uždėkite padermę ant metalinio kepimo skardos ir padengkite mėsą sausu riebalu, sutepdami prieskonius per visą mėsos paviršių rankomis.

Uždenkite porfelę plastiko apvalkalu, užpilkite kraštus po keptuvu, kad sudarytumėte sandarų sandariklį. Vieną naktį šaldytą užpiltą dribsnį šaldykite, leiskite sausai išmirti į mėsą. Tai išgydo, sukuria apsauginę drėgmės barjerą ugniai virimo procesui.

Mažame plastikiniame dubenyje išmaišykite medienos drožles ir įpilkite indą vandeniu, kol lukštai bus plaukiojami arba nugrimzdami. Nupjaukite juos bent valandą prieš pradėdami naudoti anglies ugnį.

Atidarykite viršutinę ir apatinę grilio angas. Išimkite ir pakabinkite dangtį ant grotelio pusės, naudodami įmontuotą dangtelį, išimkite ir atleiskite viryklę.

Užpildykite medžio anglies dūmtraukio starterio viršutinę dalį natūraliu vienkartiniu angliaru ir supilkite laikraštį į pradinę apatinę kamerą. Padėkite starterį viduje grilio Weberio akmens grotelių centre ir apšvieskite laikraštį iš apačios.

Gydymas Loin

Griliuodamas nugarą

Palaukite mažiausiai 20 minučių, kol akmenys šviečia arba paimkite pilką atspalvį. Pakelkite dūmtraukio starterį iš grilio, naudodami apsauginę rankeną, ir padėkite Weberio medžio anglys krepšius abiejose grilio pusėse, paliekant anglies neturinčią zoną anglies grotelių centre. Į kiekvieną krepšį išpilkite maždaug vienodą degintų anglių dalį ir padėkite folijos kepimo skardą tarp krepšelių.

Supilkite kepimo šerius į folijos indelį. Grilio metu šerry šildo ir išleidžia mėsos kvapus garus. Tai taip pat užglaudina karštą riebalų lašėjimą, užkertant kelią uždegimams.

Grindų dangą griliuokite į grilį taip, kad atsuktuosius grotelių gaubtus būtų galima laikyti tiesiai aukščiau ir lygiagrečiai su medžio anglies kaitinimo krepšeliais.

Sulenkite popierinį rankšluostį į mažą kvadratą ir įpilkite jį augaliniame aliejuje. Suimkite kvadratą su ilgaamžiais griliu gamintais žnyplėmis ir vilkite per centrinę kepimo grotelę, sutepdami virimo paviršių.

Išdžiovintą strypą padėkite ant viryklės grotelės tiesiai virš folijos kepimo skardos. Įsitikinkite, kad nė viena mėsos dalis nėra tiesiai virš bet kokių degintų anglių. Atidarykite šarnyrinius kepimo grotelių gaubtus ir nulenkite vienodą kiekį drėgnų medžio drožlių kiekvienoje akmens angoje. Uždarykite grotelių gaubtus ir uždarykite grotelių dangtį. Nuleiskite atvirą dangtį, kad jos atsipalaiduotų tarpusavyje ir tarp dviejų anglies krepšelių, nes taip dūmai ir lygios šilumos nugaros.

Kepkite mėsą nuo 45 minučių iki valandos – priklausomai nuo lauko temperatūros ir vėjo greičio – įsitikinkite, kad mėsa pasiekia vidinę 185 laipsnių Fahrenheito temperatūrą, prieš išimdami kepsnį, pjaustykite ir patiekite.