Kaip išvalyti užkimštas poras

Jūsų veido veidas susideda iš tūkstančių mažų porų, turinčių plaukų folikulus ir liauką, kuris gamina riebalinę medžiagą, kuri padeda išlaikyti jūsų odą minkštu ir drėkintu. Tačiau hormonai gali stimuliuoti liauką, kad susidarytų riebalų perteklių, todėl užkimštos poros. Negyvos odos ląstelės ir bakterijos taip pat gali užkimšti poras. Tai gali sukelti spuogų, inkštirų ar whiteheads formą. Kadangi šie dėmės gali užtrukti, kad išvalytumėte save, galbūt norėsite išgauti medžiagas iš dėmės. Ypatingą dėmesį reikia imtis ekstrahuojant, nes gali atsirasti spuogų randus, kai pažeisti odos sluoksniai.

Nusiplauk savo veidą šiltu vandeniu ir švelniu valikliu. Nuplauk rankas. Tai leidžia jums pradėti nuo švaraus paviršiaus, kad aliejai, makiažas ar negyvos odos ląstelės negalėtų patekti į poras, kai jos bus užrakintos.

Šlapias dviem rankšluosčiais ir padėkite juos į mikrobangų krosnelę šildyti. Tai gali užtrukti nuo 30 sekundžių iki minutės, priklausomai nuo norimo šilumos lygio.

Paimkite drėgnas rankšluosčius ir padėkite ant veido tris minutes. Tai padės atverti poras, todėl medžiagas, kurios užkimštų poras, lengviau pašalinti. Jei norite paruoškite veidą, galite šildyti dubenį karšto vandens ir padėkite ranką ant galvos, kad atidarytumėte poras.

Paimkite medvilninius kvadratus arba medvilninius kamuoliukus ir pamirkykite mišiniu iš vieno arbatinio šaukštelio kepimo soda ir distiliuoto vandens. Įdėkite šiuos medvilninius kvadratus į bet kurias zonas, kuriose poros užsikimšamos ir paliekamos 10 minučių.

Nuplaukite tualetinį popierių arba medvilnės kvadratus lengvo sutraukimo būdu, tada apvyniokite pirštais. Tai padeda išvengti aliejų pirštų patekimo į poras.

Padėkite pirštus abiejose poros pusėse ir švelniai spauskite abiejose pusėse. Jei porai automatiškai neišeina, išimkite dvi papildomas vietas.

Gaminame purvo kaukę ar veido kaukę nukentėjusiai vietai po ištraukimo. Pasak “DERMA” gydytojo, tai padės išdžiūti poras ir padėti pašalinti bakterijas.