Kaip išpilti vandens svorį

Vandens svoris, vandens sulaikymas arba edema apibūdina išsipūtusią jausmą, kai jūsų kūnas turi perteklių vandens audiniuose. Vandens svorį gali sukelti medicininės problemos, pvz., Stazinis širdies nepakankamumas arba, dažniau, hormoniniai svyravimai, atsirandantys dėl moters mėnesio ciklo. Kai kuriems žmonėms vandens sulaikymas gali būti nepatogus, rankos, kojos, kojos ir pilvas plinta, o kūno priežiūrai pridėti papildomų svarų. Tačiau yra būdų, kaip kovoti su šia būkle.

Sumažinkite natrio vartojimą. Pasak “MedlinePlus.com”, yra keletas paslėptų natrio šaltinių, tokių kaip duona, grūdai ir konservuoti maisto produktai. Be gaivieju gėrimu taip pat paprastai yra daug natrio, kuris naudojamas kaip konservantas daugeliui įvairių maisto produktų. Patikrinkite mitybos etiketes natrio kiekiui. Pasak “MedlinePlus.com”, neturėtumėte viršyti 2400 miligramų natrio per dieną, tai yra maždaug kas, kas randama šaukštelyje druskos. Jei padidėjęs kraujospūdis sumažėja iki 1300 miligramų per dieną. Perteklinis natrio kiekis negali būti pakankamai greitas per inkstus, todėl jis lieka kraujyje, pritraukiant ir palaikant vandenį.

Nevartokite mažiausiai 64 uncijų vandens kiekvieną dieną. Pasak “Better Health Channel”, vanduo padeda pašalinti natrio perteklių iš kraujodaros, leidžiant išlaisvinti išlaukusį vandenį. Be to, nuo lengvo iki vidutinio dehidratacijos gali pakenkti jūsų organizmui vandens pagrindiniams procesams.

Pakeiskite labai perdirbtus maisto produktus savo namuose su šviežiais vaisiais, daržovėmis, sveikais grūdais ir liesos mėsos. Labai perdirbtuose maisto produktuose yra perteklių natrio, kuris gali sukelti vandens svorį. MedlinePlus teigimu, natūraliai atsirandantis pluoštas daugumoje šių maistinių medžiagų turinčių maisto produktų padeda organizmui atsikratyti perteklinio skysčio. Be to, valgydami daugiau ląstelienos turtingų medžiagų, padės užpildyti skrandį ir leis jums valgyti mažiau kalorijų, o tai padės jums prarasti svorį antriniu būdu.

Praleiskite bent 30 minučių fizinio aktyvumo penkias dienas per savaitę. Pratimai sukelia prakaitą išlaikant normalią temperatūrą. Prakaitavimas taip pat atkreipia medžiagas, tokias kaip natris per poras, iš kūno, sumažindamas galimą vandens svorio priežastį. Prakaitavimas pradiniame fizinio aktyvumo etape skonis druskingas, nes išleidžiami natrio jonai. Po to prakaitas praranda sūrus skonį, todėl natrio perteklius išsiskiria.

Pasiimkite savo vaistinėse esančią diuretiką be recepto. Preparatai, kurių sudėtyje yra diuretikų, antihistamininių preparatų, skausmą malšinančių preparatų ir kofeino, taip pat yra skirti asmenims, kurių vandens masė yra priešmenstruacinis simptomas. Imkitės vaisto pagal gamintojo nurodymus. Nepamirškite, kad geriate diuretiką pakankamai vandens, kad išvengtumėte dehidratacijos. Prieš pradėdami vartoti diuretiką, pasitarkite su savo gydytoju.