Kaip gauti sventes su svorio liemeniu

Jei norite tapti mėgėjišku, turite perkrauti raumenis pasipriešinimu, kuris yra didesnis už jų įprastą apkrovą. Tai galima pasiekti naudojant svorio liemenę. Svertinė liemenė yra treniruoklio įrankis, kuris apvyniotas virš viršutinės kūno ir turi mažus lizdus visame jo krašte, į kurį galite nuslysti mažus svorius. Tai leidžia jums padidinti ar sumažinti kūno svorį. Naudodamas liemenę, jūs galite pagerinti savo sporto charakteristiką.

Dėvėkite liemenę, kol atliksite įprastines treniruotes. Tai leis jums naudoti daugiau raumenų, nei tuo atveju, jei nešiojate. Tokiu būdu jūsų kūnas visada prideda pasipriešinimą, kuris gali išversti į papildomą raumenį.

Padirbk kalną. Hill training yra intensyvi pratybų forma. Esant normalioms aplinkybėms, tokio tipo mokymas padidina jūsų galią, jėgą ir greitį. Kai dėvėjote liemenę, treniruotės dar veiksmingesnės. Pradėkite nuo 10 minučių sušilimo. Paleiskite kalną, kuris yra maždaug 50 jardų ilgio, iki apačios ir pakartokite 10-12 kartų. Pabaigite 10 minučių aušintuvu. Papildoma nauda, ​​šio tipo mokymui taip pat reikalingas didelis viršutinės kūno raumenys.

Atlikite išspaudas. Push-ups – tai populiarus kūno svorio pratimas, kuris jūsų krūtinę, pečius, rankas ir abs viską veikia vienu smūgiu. Norėdami pridėti daugiau pasipriešinimo ir tapti populiaru, dėvėkite liemenę. Kad tai padarytumėte, melskitės savo skrandyje rankomis tiesiai po pečiais. Paspauskite save ore, kol jūsų rankos bus tiesios. Nuleisk žemyn, kol esate savo kumštelio pločio nuo žemės. Pakartokite 12-15 kartų ir atlikite tris ar keturis rinkinius. Kad šis uždavinys būtų sudėtingesnis, pastatykite savo kojas ant kėdės ar stendo.

Ar šokinėti pritūpęs. Šokdynės pritūpimai yra didelio intensyvumo, sprogsto užsiėmimai, kuriais vienu metu veikia kojos ir šerdis. Jei dėvite svertinę liemenę, esate priversta dirbti daugiau raumenų, kad kompensuotumėte papildomą pasipriešinimą. Kad tai padarytumėte, pradėkite nuo kojų nuo peties pločio. Prisukite iki šlaunų lygiagrečiai grindims. Sprogiai šokinėja ore ir ištieskite rankas tiesiai virš tavęs, kaip jūs signalizavote apie nusileidimą. Žemę ir pakartokite 12-15 kartų.

Dėvėkite jį, kol darysite traukimą. “Pull-ups” yra sunkus naudojimas, kuris gali tapti dar sunkesnis dėvint svertinį liemenę. Norėdami tai padaryti, patraukite stumdomąją juostą su viršutine rankena, kuri yra tik platesnė už pečių plotį. Patraukite kūną tiesiai į viršų ir pabandykite surinkti savo krūtinę prie baro aukščio. Nuleisk žemyn ir pakartokite. Tai tikrai sunku, todėl siekiame nuo šešių iki aštuonių pakartojimų ir keturis iki šešis rinkinius.

Pamaitinkite liemenę. Dipai yra treniruotės, daug dėmesio skiriančios tricepsui ir viršutinei krūtinę. Kad tai padarytumėte, patalpinkite dvi kėdes akis į akis atskirai nuo kojų ilgio. Nuimkite vienos kėdės priekinį kraštą ir padėkite savo kulnus ant kitos. Lėtai nuleiskite kūną, kol jūsų rankos bus sulenktos 90 laipsnių, tada stumkite atgal. Padarykite nuo 12 iki 15 pakartojimų ir nuo trijų iki keturių rinkinių.