Kaip gauti jėgos ir galios, kad pakelti daugiau svorių

Svorio mokymas gali būti priklausomas praeities laikas. Daugeliui pašaliečių, atrodo, yra mažai pramogų dalyvaujant skaičių ir statistikos, susijusios su kėlimo sunkiųjų gabaliukai metalo. Tačiau sunkiosios atletikos entuziastai supranta, kad yra kažkas, besiribojančio su manija, nes jūs siekiate įdėti šiek tiek daugiau raumenų arba pridėti keletą kilogramų savo asmeniniam geriausiam. Padidinti jėgą ir jėgą bei pakelti daugiau svorio yra tai, ką kiekvienas gali padaryti, jeigu jūs kruopščiai ramūs ir pasiruošę sunkiai dirbti.

Pakelti sunkiau. Geriausias būdas padidinti savo jėgą ir galingumą liftu – pakelti sunkesnius svorius. Vietoj to, kad sutelktumėte dėmesį į didėjančią pasikartojimą, pabandykite padidinti svorį, kurį kėliate, kai jaučiatės patogiai, naudodamiesi dabartine asmenine gerove.

Pakelkite mažiau. Jei norėtumėte padidinti savo skaičių tam tikrame lifte, turite sumažinti savo pasikartojimus. Per treniruotę atlikite per daug pasikartojimų ir per daug rinkinių, o jūs būsite pernelyg pavargę, kad gautumėte kokių nors didžiausių pastangų, kurių jums reikia, kad pakelti daugiau nei anksčiau.

Teisingai pakelkite. Tinkama forma leis jums pakelti daugiau svorio ir padės išvengti sužalojimų, todėl išmokite tinkamą techniką. Be to, pakeliui sprogdydami, pakelkite svorį taip greitai, kaip galite, prieš nuleiskite svorį lėtai, kontroliuodami, kad gautumėte maksimalią naudą.

Pridėti įvairovę. Nors geriausias būdas pagerinti jūsų slėgį – tai atlikti mirties bausmes, tam tikru momentu jūs galite pasiekti plokštelę, kurioje jūs negalite toliau tobulėti, taip pat, kaip jūsų kūnas tampa pripratęs judėti. Pridėkite vienašališkus judesius, pvz., Suskaidytus kramtomas vietas, kad padidintumėte antrinių raumenų jėgą, prieš grįždami į savo įprastą procedūrą.