Kaip gauti greičiau refleksus tinklui

Tinklinis yra sportas, orientuotas į greitį, galingumą, greitą atsaką ir greitą krypties pokyčius. Norint tobulėti žaidime, jūs turite dirbti savo reakcijos metu. Pasak “Vašingtono universiteto” moterų tinklinio komandos Danielio Jahno, stiprybės ir kondicionavimo trenerio, žaidėjams reikia judėti sparčiai horizontaliai, vertikaliai ir horizontaliai visame kieme. Yra keletas treniruočių, kuriuos galite atlikti, kad padidinsite savo įgimtus refleksus ir padidinsite reakcijos laiką.

Išmėginkite šilumos sujungimą su reakcijos gręžtuvu, kad padidintumėte krypties greitį ir atsakymų laiką žaidimams. Norėdami sušilti, stovėkite ketvirčio kumščių pozicijoje ir susidurkite su dešine. Atsitraukite dešinėn 10 metrų dešinėje, tada pasukite puslankiu ir perkelkite į kairę. Laikykitės savo akių ir galvijų ir užpildykite du rinkinius.

Ar jūsų treneris ar komandos narys susiduria su priešais esančia reakcijos gręžimo tinklo pusė. Pažiūrėkite, ar jos rankos signalai sako, kad jūs sprintumėte į kairę, į dešinę, į priekį ar atgal; jūsų partneris turėtų keisti kryptinius signalus kas 3-5 sekundes.

Praktiškite įvairius greitumo grąžtus, kad sukurtumėte greitį ir brangų refleksus. Nustatykite du kūgius maždaug penkių jardų atstumu ir naudokite kryžminį žingsnį, kad padengtumėte tarpą tarp kūgių. Palieskite kiekvieną kūgį, kai pasiekiate jį, judėdami kuo greičiau.

Nustatykite keturis kūgius kvadratu, kiekvieną maždaug septyniasdešimt metrų atstumu, kad darytumėte dėžę. Iš apatinio kairiojo kūgio, sprinto iki viršaus į kairę, tada greitai perkelkite į viršų į dešinę. Apskleiskite šį kūgį ir tada pakreipkite į apatinį dešinįjį kūgį prieš pradėdami grįžti į pradinį tašką. Norint, kad ši gręžimo operacija būtų sudėtingesnė, turi partnerį trumpam švilpėti, tuo metu jūs turite šokti kuo aukščiau, kad galėtumėte dirbti vertikaliu šuoliu.

Žaisk tenisą ar racquetball, žongliravimasis praktika ar žaisti, kad padidintų viršutinius kūno refleksus. Nors tai gali atrodyti netolerančiai į tinklinio aikštelę, tokia veikla bus vykdoma koordinuojant rankų ir akių darbą, todėl jums bus gerai aptarnauti teismą.

Sėdėkite kėdėje ir laikykite ranką, pritvirtinkite savo rodyklinį pirštą ir nykščius, esančius colyje, kad išbandytumėte greitojo ruožo valdiklį su partneriu. Ar jūsų partneris turi valdovą tiesiai virš pirštų. Ji turėtų palikti ją po “pasiruošimo” signalo. Reaguokite kuo greičiau, kad sugautumėte linijinę ranką tarp pirštų. Kad tai taptų sudėtingesnė, savo partneriu laikykite valdovą aukštesnį arba padidinkite arba palaukite, kol baigsite laiką, kai duosite signalą.

Padirbkite savo apatinius kūno refleksus su pratimų, tokių kaip lazerio pėdos ar laikrodžio kojos, asortimentu. Jei norite lazerio kojas, prisiimkite sportinę poziciją, o treneris ar komandos narys nukreipia lazerinį rašiklį prie žemės, esančios netoli jūsų kojų. Jūsų tikslas yra žingsnis į šviesą, net jei jūsų partneris greitai pakeičia savo poziciją.

Nustatykite kūgius ar popieriaus gabalus, skaičiuojamą nuo vienos iki dvylikos dideliu apskritimu, kad galėtumėte naudotis laikrodžio kojomis. Sustokite centre ir partneris skambinkite kitais numeriais. Sprintas iki šio skaičiaus, kai atvyksite paliesdami kūgį ar popieriaus lapą. Apatiniai kūno grąžtai panašūs į greitį, kryptį ir bendrą refleksą, kai reaguojate į besikeičiančią komandą – visa tai padės jums žaidime.