Kaip atsikratyti juodmedžių ant nosies, nepaliekant skylių

Kai poros tampa užkimštos nešvarumais, aliejumi ir bakterijomis, atsiranda mažų išsiveržimų, vadinamų komedonais. Po sąlyčio su oru ir kitais teršalais, tamsūs baltos spalvos taškai taps, tampa neišdžiūvusios inkštiros. Dažnai randama ant nosies, kaktos ir smakro, o juodmedžiai nebūtinai yra ženklas, kad tinkamai neplaukite veido. Hormonai ir netinkamų odos priežiūros produktų naudojimas taip pat sukels šių nepageidaujamų dėmių. Galima saugiai ir neskausmingai pašalinti pūslelines iš nosies, nepaliekant po duobių ar nedidelių skylių ant odos.

Praplauk savo veidą ryte ir prieš miegą su švelniu valikliu, suformatuotu jūsų odos tipui. Juodagalviai susidaro, kai nešvarumai ir aliejus tampa paimami į poras, o jų pašalinimas padeda sumažinti naujų inkštirų susidarymą, švelniai šveičiant esamus komodonus.

Išskleiskite veidą nuo trijų iki keturių kartų per savaitę, naudodami švelnų preparatą, pagamintą iš inkštirų. Stenkitės stipriai išvalyti veidą, kuris gali iš tikrųjų pabloginti spuogus ir juodmedžius. Koncentruokite produktą ant nosies ir švelniai nuplaukite jį drungnu vandeniu. Jei kenčia nuo jautrios odos, kuri nusausina ar sudirgina po šveitimo, nuimkite negyvas odos ląsteles, švelniai patrinkite drėgną rankinę per savo veidą.

Užtepkite kremą arba gelį, kuriame yra benzoilo peroksido arba salicilo rūgšties. Šie produktai gamina minkštinančias negyvas odos ląsteles porose, sukeliančiose juodmedį, leidžiančią jiems išeiti iš porų, pažymi dermatologė Cynthia Bailey. Vadovaukitės etiketės instrukcijomis arba savo dermatologo įsakymais dėl taikymo laipsnio.

Pasikalbėkite su savo dermatologu apie įvairius recepto aktualius kremus, kuriuos galima gydyti inkštirų. Retinoidai, vitaminų A dariniai, dirba suskaidydami juodmedžius ir yra prieinami tik pagal receptą.