Kaip atsikratyti gripo ir šalčio

Blogos šaltos ir gripo simptomai gali palikti jus pavargę, nusivylę ir ieškoti greitų būdų, kaip gerai susitvarkyti. Norint atsikratyti infekcijos reikia palaikyti ir stiprinti imuninę sistemą. Pasak “FamilyDoctor.org”, dauguma žmonių gali tikėtis, kad liga trunka iki 10 dienų. Greitesnis atsigavimo laikas priklauso nuo to, kaip gerai pasirūpinsite savimi.

Pasitarkite su savo gydytoju, jei turite gripą ir norite naudoti antivirusinius vaistus, kurie gali padėti sutrumpinti ligos trukmę. Šie vaistai dažniausiai yra skirti žmonėms, kurių komplikacijų rizikos veiksniai, įskaitant tuos, kurie turi pagrindinę sveikatos būklę, yra nėščia, yra arba jaunesni nei 5 metų ar vyresni nei 65 metų.

Atsiminkite kelias dienas iš darbo, įdarbinkite šeimos narius ar draugus, kad padėtumėte su vaikais, ir atidėkite bet kokius susitikimus. Tinkamas poilsis yra labai svarbus siekiant padėti jūsų kūnui kovoti su šalčio ir gripo infekcijomis.

Gerkite daug skysčių. Vanduo ir grynos sriubos dažniausiai yra labiausiai toleruojamos, ir pagal “FamilyDoctor.org” jie padeda atsikratyti gleivių ir užkirsti kelią dehidratacijai. Šlapimo spalva yra geras tinkamo skysčių vartojimo indikatorius. Skaidrus ar silpnas šlapimas rodo, kad jūs gaunate pakankamai. Jei šlapimas yra tamsus, gerkite daugiau.

Kepta vištienos sriuba. Pagal MayoClinic.com tai yra ne tik komforto maistas, bet ir iš tikrųjų padeda sugadinti spūstis.

Venkite rūkymo ar išvalyto dūmų, kurie gali sulėtinti išgijimo procesą ir pabloginti simptomus.

Perkėlimas per vaistinę krūtinę arba eikite į vaistinę, jei simptomai neleidžia jums miegoti. Ieškokite šaltųjų vaistų, tokių kaip gerklės purškalai ir lazdos, palengvinti gerklės skausmą. Analgetikai, tokie kaip acetaminofenas ir ibuprofenas, padeda atsikratyti skausmų ir skausmų, bet gali būti netinkami vaikams.