Kaip atsikratyti galvos skausmo dėl meistro valyti dietą

“Master Cleanse” – tai detoksikacinė dieta, kurios metu 10 dienų reikia vengti visų maisto produktų ir stimuliatorių. Vietoj to, dietai išlieka šviežių citrinų sulčių, klevų sirupo ir kajenų paprikos deriniu su kasdieniniu vaistažolių viduriavimu ir druskos vandeniu. Nors “Master Cleanse” tinklalapyje atsiranda galvos skausmas dėl kofeino pašalinimo ir kitų detoksikacijos simptomų, nebuvo atlikta jokių specialių reakcijų į “Master Cleanse” dietą. Dėl skausmingų valymo elementų galvos skausmas gali būti dehidratacijos simptomas, todėl gali tekti gerti papildomą vandenį, kad būtų galima papildyti skysčius.

Raskite savo galvos plotą, kur skausmas yra stipriausias ir švelniai patrinkite, kad vietoje su pirštais. Atlikite mažus, pagal laikrodžio rodyklę trinančius judesius su savo pirštų atspaudais, kad suteiktumėte trumpalaikę reljefą.

Supjaustykite citriną ir pridėkite šviežių citrinų sulčių ir 1 arbatinį šaukštelį jūros druskos prie stiklo šaltinio vandens. Maišykite turinį ir gurkšnokite per 5-10 minučių. Jei reikia, užpilkite stiklą ir pridėkite daugiau citrinų sulčių ir jūros druskos, kad galėtumėte papildyti savo skysčius ir elektrolitus. Gerai padauginkite bent 64 uncijų vandens per dieną.

Sėdėkite patogioje padėtyje ant kėdės ar pagalvėlės ir uždarykite akis. Tvirtai laikydami stuburą, įkvėpus giliai per nosį, leidžiate skrandžiui išstumti diafragminiu kvėpavimo taku. Atsipalaiduokite savo kaklą ir žandikaulį kiekvieną kartą, kai jūs išsiplėsite, išreikšdami savo įtampą, išliekančią toliau, kai atsipalaiduosite. “Yoga Journal” rekomenduoja šį pranayama kvėpavimo būdą, skirtą sumažinti galvos skausmo simptomus.

Nurykite vieną aspirino tabletę ir persekiokite vandeniu. Venkite įtemptos fizinės veiklos ir laiko, kad atsigulti ir atsipalaiduoti, kai jau pradeda jausti galvos skausmą. Tęskite rekomenduojamą limonado dietą, kad išlaikytumėte kalorijų ir angliavandenių suvartojimą, o tai gali sumažinti galvos skausmo simptomus, kuriuos sukelia alkio potraukis.