Kaip atrodyti jauniau natūraliai

Kartais gali atrodyti du tos pačios amžiaus žmonės taip, lyg jie būtų metų, netgi dešimtmečių amžiaus. Tai gali sukelti genetika, pagrindinės sveikatos sąlygos, gyvenimo būdas ir visų šių veiksnių derinys. Lengviausias būdas atrodyti jaunesniam natūraliai yra sveika gyvenimo būdo priežiūra ir kūno priežiūra. Kai jūsų kūnas yra sveikas viduje, tai atspindės sveikatą ir svyravimą lauke, todėl jūs atrodysite jaunesni. Sumažinkite sveikus įpročius, fizinį krūvį ir sveiką mitybą, kad natūraliai atrodytų jaunesni.

Stenkitės šiek tiek septynias ar aštuonias valandas miego kiekvieną naktį. Kai nematote pakankamai miego, jūsų organizmo augimo hormonas gaminamas sulėtėja, nes jis išskiriamas giliai miego metu. Augimo hormonas padeda organizmui išgydyti ir atjauninti save. Pasak Cedars-Sinai medicinos centro, augimo hormono trūkumas yra didesnis procentas kūno riebalų aplink juosmens ir mažiau raumenų masės. Tai gali sukelti silpną, pūlingą, nusidėvėjusią išvaizdą.

Pratimai atrodyti jaunesni ir išlaikyti savo kūną jaunesni. Pratimai gali padėti išlaikyti sveiką svorį, antsvorio žmonės linkę pasirodyti vyresni nei jie yra. Pratimai gali sumažinti riziką susirgti ligomis, kurios gali jus sulaukti. Tai taip pat pagerina kraujotaką, palaiko raumenis tvirtą ir tvirtą, suteikia jums jaunesnio išvaizdą.

Kiekvieną dieną valgykite penkias porcijas vaisių ir daržovių. Jie yra supakuoti su antioksidantais ir kovos su vėžiu savybes, kurios gali padėti jums atrodyti jaunesni. Antioksidantai yra maistinės medžiagos, neutralizuojančios žalą sukeliančius laisvuosius radikalus ląstelių lygiu. Antioksidantai gali padėti jums atrodyti jaunesni, nes laisvieji radikalai sukelia kūno ir odos senėjimą greičiau. Ypač daug antioksidantų yra vaisiai ir daržovės: uogos, vynuogės, granatai, kukmedis, Briuselio kopūstai ir raudonieji kopūstai.

Kasdien gerkite bent aštuonis puodelius vandens. Vanduo padeda deguonį pernešti į odą, išlaikant jį jaunesnio ir sveikesnio. Venkite kofeino, alkoholio pertekliaus ir kitų diuretikų, kurie gali išnykti odą dehidratacijos metu.

Venkite per didelio saulės poveikio ir cigarečių. Saulės UV spinduliai gali sugadinti ir sudeginti odą, todėl, naudodami SPF apsauginę nuo saulės spindesį, apsaugokite odą, jei ilgai einate į išorę. UV spinduliuose ir cigaretėse yra kancerogenų, kurie gali išnykti kūną ir odą.