Didžiausia vitamino D dienos dozė

Didžiausia rekomenduojama vitamino D dozė yra karšta tema tarp gydytojų ir tyrėjų, daugelis teikia skirtingas rekomendacijas. Vitaminas D yra maistinė medžiaga, kurią organizmas gali gaminti saulės spinduliuotės metu, tačiau dėl bendro apsaugos nuo saulės poveikio ir saulės poveikio apribojimo reikalingas vitamino D papildas. Tuomet klausimas tampa tuo, kiek reikia vitamino D, kiek jūs galite vartoti ir kokie veiksniai gali padidinti jūsų riziką dėl didesnės dozės?

Maisto ir mitybos tarnyba padidino vitamino D kraujo koncentraciją tarp 30 nanogramų vienam mililitrui arba ng / ml ir 80 ng / ml, rekomendavo 2010 m. Rekomenduoti 600 TV vaikų ir suaugusiųjų nuo 1 iki 70 metų amžiaus Ir 800 TV tiems, kurie yra vyresni nei 70 metų. Tačiau mokslininkas Sreeramas Ramagopalanas mano, kad žmonės turėtų kasdien gauti 2000 TV, kad išlaikytų optimalų vitamino D lygį. Maisto ir mitybos taryba nustatė saugią viršutinę ribą iki 4 000 TV per parą ir nerekomenduoja vartoti daugiau, nei ši dozė. Jei per vasaros mėnesius esate saulėje mažiausiai 20 minučių tris kartus per savaitę, tuo metu pritrauksite pakankamai vitamino D, kad to nereikėtų papildyti.

Nors saulė suteikia geriausią natūralaus vitamino D dozę, daugelis žmonių negauna pakankamai saulės spindulių, kad galėtų įveikti jų vitamino D lygį. Neseniai veikiantis saulės spindulių poveikis ir saulės vengimas dėl odos vėžio paliko daugybę žmonių, kurie bet kuriuo metu neleidžia neapsaugoti, o saulės spinduliai blokuoja organizmo gebėjimą sukurti vitaminą D. Tiems, kurie turi tamsesnę odos pigmentaciją, taip pat kyla pavojus, kad negaus pakankamai Vitaminas D nuo saulės, nes pigmentai riboja organizmo gebėjimą kurti vitaminą D ir reikalauja, kad žmogus šešis kartus ilgiau išleistų saulėje, kad gautų pakankamai vitamino D. Šiaurės platumos valstybėse gyvenantys asmenys taip pat yra pavojuje dėl Pakankamai saulės spindulių per daugelį metų. Nustatant rekomenduojamą dozę reikia atsižvelgti į šiuos veiksnius, todėl gali tekti padidinti dozę.

JAV nutukimas tapo didžiule problema, ir daugelis teigia, kad tai gali būti netgi dėl padidėjusio vitamino D trūkumo. Kadangi vitaminas D yra tirpus riebaluose, jis tampa įstrigęs riebaluose, kuriuose yra nutukę asmenys, o organizmas, kai to reikia, negali lengvai jį pasiekti. Remiantis šiuo metu vykstančiu nutukimo ir vitamino D tyrimu, “Hadley Wood Healthcare” teigia, kad preliminarūs rezultatai rodo, kad gydytojams reikia nustatyti paciento kūno masės indeksą arba KMI, nustatant rekomenduojamą dozę vitamino D papildymui, nes gali prireikti Turi būti padidinta.

Jei žmogus, kurio vitamino D trūkumas ar kraujo lygis yra mažesnis nei 30 ng / ml, dozavimas ir gydymo planas yra labai skirtingi ir reikalingas didelis vitamino D kiekis. Standartinis gydymas yra aštuonios savaitės. Tuo metu paciento kraujo lygis bus iš naujo ištirtas ir, jei jis vis dar bus mažesnis nei 30 ng / ml, aštuonių savaičių gydymas bus kartojamas. Jei tai yra optimalaus diapazono diapazonas, pacientas kas dvi ar keturias savaites gauna 50 000 TV D2. Kai kurie gydytojai šiek tiek skiria kitaip, 600 000 TV injekcijos kartą per mėnesį, kol kraujo lygis pasiekia optimalų intervalą.

Sveiki asmenys

Saulės ekspozicija

Nutukimas

Trūkumas