Aš darau hcg dietą, bet ne praranda svorį

HCG dieta yra labai mažo kaloringumo dieta, pagrįsta prielaida, kad kartu su hormonu, blokuojančiu alkio ir nuovargio signalus, per trumpą laiką galite prarasti dramatišką svorio svorį. Tai daugiapakopė programa, kuri labai riboja kalorijų vartojimą. Jei teisingai sekėte fazes, sunku nematyti didelės svorio dalies.

HCG dietos, kuri trunka apie savaitę, 1 etapas reikalauja valgyti viską, ką nori. Reikia skatinti net riebius maisto produktus. Idėja sukurti riebalų atsargas rengiantis 2 fazei. Antrasis etapas, kuris trunka maždaug 20 – 45 dienų, yra labai mažai kalorijų dieta, kurioje galite sunaudoti tik 500-550 kalorijų per dieną. Su hormono pagalba neturėtumėte alkio skausmų. Atsižvelgiant į tai, kad daugelis palygina šią ekstremalią dietą su badu, nebent jūs sunaikinsite bent 1000 papildomų kalorijų į savo dietą, labai sunku išlaikyti svorį net ir žmonėms, kurių dietos pradžioje buvo mažesnis svoris.

3 fazėje jūs raginama beveik trigubai suvartoti iki 1500 kalorijų per dieną. Galite valgyti daugiausiai maisto produktų, išskyrus krakmolą ir cukrų. Pasak A.T.W. Simeans, britų endokrinologas, kuris 1950 m. Sukūrė HCG mitybą, šiuo metu HCG hormonas pakeis jūsų medžiagų apykaitą ir pasiskirstys svorį tokiu būdu, kad jūsų svorio sumažėjimas būtų palaikomas. Tačiau praėjus daugiau nei 50 metų, Maisto ir vaistų administracija nesutinka, nurodydama, kad geriausiu atveju HCG nesukelia svorio, o blogiausiu atveju gali būti nesąžininga, pagal 2011 m. “Vartojimo paslaugų teikėjo” straipsnį.

Receptinis HCG buvo patvirtintas FDA dėl nevaisingumo gydymo. Vis dėlto daugelis šalies gydytojų įtraukia sveikus suaugusiuosius į programas, susijusias su žemo kaloringumo dieta ir HCG injekcijos. Tačiau jei jūs negalite sau leisti sau 1000 JAV dolerių, jūs turėsite gauti savo HCG priedą iš vietinio sveiko maisto. Pagal papildomą HCG nėra svorio praradimo galimybių, kaip teigia FDA, ir net jei tai yra keletas, galite įsigyti formulę, kurioje nėra hormono. 2011 m. USAToday.com pranešė, kad vienas HCG platintojas nustojo prekiauti savo produktu, kai nustatė, kad serume iš tikrųjų nebuvo hormono.

Jei nesumažėsite HCG dietos, tai, kaip teigia įvairūs tyrimai ir ekspertai, yra tai, kad ji nėra efektyvi. 2009 m. Amerikos Bariatric gydytojų draugija paskelbė pareiškimą, kuriame teigiama, kad daugelis tyrimų parodė, kad HCG neefektyviai skatina svorio mažėjimą. Vienintelis poveikis, kurį jis gali turėti dėl svorio, yra tas, kad jis gali šiek tiek padidinti raumenų masę ir menkavertiškai deficituotų vyrų. FDA paskelbė teiginį, kuriame paaiškinta, kad hormonas neperkraunia riebalų, kad būtų sukurta patrauklesnė ar įprasta išvaizda, nes HCG mitybos šalininkai gali reikalauti.

Dietos 1 ir 2 etapai

3 etapas

HCG papildai

Įrodymai