Ar yra įmanoma sustabdyti naftos gamybą ant veido?

Nuolatinis naftos sukūrimas kažkieno veidui gali būti problema, kurią ji siekia išspręsti. Deja, pernelyg riebios veido odos kitiems pastebi labai lengva, ypač ant kaktos, kur spindesys ypač akivaizdus. Tinkamai valant, visiškai išnaudojant specialiai sukurtus aliejaus mažinimo muilus ir dušų krešus, tikrai naudinga, bet ne tiek, kiek mityba yra. Nors visi vitaminai ir mineralai rodo tam tikrą odos naudą, tai yra vitaminas A, kuris yra tiesiogiai atsakingas už aliejaus perteklius.

Paimkite natūralų vitamino A priedą. Populiariausias sintetines formas, paprastai įtrauktą į daugumą multivitaminų tablečių, vadinamas retinolio palmitatu. Venkite tokio tipo, nes jis yra prastesnis už natūraliai išgautą, maistą turinčio vitamino A, gautą iš žuvų taukų. Pirkite tik gryną ir izoliuotą produktą, kuris aiškiai patvirtina jos kilmę. Su šia vitamino A forma, odos aliejaus sekrecijos laipsnis pradės ramiai. Iš “Calvin Colleges” interneto svetainės ištraukos sakoma: “Vitaminas A veikia prieš androgenus, kurie yra atsakingi už riebios odos atsiradimą”.

Kiekvieną dieną naudokite savo dietinį priedą. Niekada nepraleiskite dozės, nebent iš tiesų nėra jokios galimybės to išvengti. Jei reikia, nusipirkite tabletes organizatoriaus bloką, kad kiekvieną dieną galite lengvai išleisti kapsules.

Reguliariai valgykite kepenis. Įtraukite į savo vakarienę bent kartą per savaitę. Pasak JAV tarptautinės plėtros agentūros “Kadangi vitaminas A yra laikomas kepenyse, tiesioginis vitamino A kiekio kepenų matavimas laikomas geriausiu vitamino A būklės rodikliu”.

Išvalykite odą su praturtintomis veido šluostes. Vitaminas A kartais priskiriamas kaip pagrindinis šio tipo produktų ingredientas. Gaukite juos iš daugelio pagrindinių vaistinių ir didesnių prekybos centrų.

Palikite pacientui, kol jūsų oda normalizuosis. Neabejotinai naftos gavyba jūsų veidui palaipsniui išsilygins ilgainiui, bet tai yra laipsniškas pokytis. Taip yra todėl, kad be alyvos sumažinimo vitaminas A pasižymi ir kitokiais odos patobulinimais. George Broughton II, MD, Ph.D ir Rod J. Rohrich, MD pabrėžia, kad “vitamino A trūkumas sutrinka remonto. Priešingai, perdozavimas vitamino A stimuliuoja kolageno nusodinimą ir prisideda prie didesnio žaizdų atsparumo trūkiui, tuo tarpu vietiniu būdu vitaminas A pagreitina žaizdą Reepithelialisation “.