Ar skutimosi sveikiems pusryčiams?

Skrudinta rupija gali būti sveikų pusryčių dalis, bet greičiausiai jums reikės daugiau nei paprasto kepinto duonos, kad būtų galima pagaminti visą savo kasdienę veiklą. Apsvarstykite galimybę pridėti keletą kitų pusryčių, kad padidintumėte ryto valgio maistinę vertę. Ryžių maistingų pasirinkimų priėmimas gali padėti į priekį įkelti jūsų dieną maistinėmis medžiagomis, kad visą dieną veiktų geriausiai.

Apribojimai

Skrudinta duona yra angliavandeniai ir tam tikras skaidulas, priklausomai nuo naudojamos duonos tipo. Tačiau, skrudintajame yra mažai baltymų, riebalų ir maistinių medžiagų, todėl kitiems maisto produktams paprastai reikia atlikti sveikus pusryčius. Paprastai sveiki pusryčiai yra vienas ar daugiau porcijų, parinktų iš pieno, baltymų ir vaisių ar daržovių.

Grūdų pasirinkimas

Renkantis ruputį pusryčiams, apsvarstykite grūdų rūšį ir kokybę. Sveiko kviečio skrudinta duona, pagaminta iš 100% pilno grūdų miltų, gali gaminti pluoštą, vitaminus, mineralus ir fitochemikalus, kurie yra pašalinami iš miltų, naudojamų gaminti baltą duoną. Norėdami pasikeisti tempą, galite pabandyti skardines, pagamintus iš kitokio tipo visa grūdų duonos, tokios kaip rugiai arba spelta.

Papildymai

Kiaušinių ar lieso kumpio arba lašišos gabalėlio įdėjimas į jūsų skrudintuvę gali suteikti baltymų, kurie palaiko energijos lygį ir per dieną vykdo ląstelių taisymą. Stiprinti pieno produktai, tokie kaip pienas, sūris ar jogurtas, taip pat suteikia baltymų, taip pat vertingų kalcio ir vitaminų D ir A, taip pat pernelyg padidindami ryto kalorijų skaičių. Vaisiaus gabalas gali padidinti pusryčių valgio maistinę vertę ir padėti užtikrinti sveikus pusryčius.

Alternatyvos

Jei kasdieniniai pusryčiai susideda iš skrudintos duonos, o jūs norite išbandyti kitą angliavandenių šaltinį, yra daugybė kitų variantų. Visiškai kvietiniai runkeliai gali būti valgomi vieni su paprasta drožyba, tokia kaip grietinėlė arba žemės riešutų sviestas, arba kaip sveikų sumuštinių pusryčių pagrindas. Kruopos, sausainiai ir ritiniai yra kitos jūsų ryto skiltelės skonio alternatyvos.

Specialiosios aplinkybės

Kai esate susirgęs arba atsigaižęs nuo ligos, traumos ar chirurgijos, viskas, ko jausitės kaip rytą, gali būti skrudinta. Jei pagrindinis skrudinta riekelė, atrodo, yra viskas, į kurią galite nusileisti, išgauti tas kalorijas yra geriau nei nieko. Kad pagerintumėte pusryčių paruošimo pusryčių mitybinę kokybę, neįtraukdami maisto produktų, galinčių jus jaustis ramūs, pabandykite pridėti šiek tiek obuolių arba bananų, nes šie maisto produktai linkę būti lengvi skrandyje.